Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás? Mi bajom lehet?

Barna folyás? Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Általában rendszeres a menstruációm, most azonban az előző elmúlta után 11 nappal ismét megjött. Alig véreztem, inkább ilyen barnás folyás volt néha vérrel, de az elmúlt két napban pedig csak barnafolyásom volt. Már azt hittem vagy háromszor, hogy elmúlt de aztán megint észleltem. Már nyolcadik napja, hogy ez van, viszont orvoshoz most nem tudok elmenni, mert külföldön vagyok. Nagy lehet a baj? Terhes nem lehetek, mert szűz vagyok. 19L

2019. nov. 20. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Ciszta, mióma lehet, vagy bármi egyéb hormon probléma. petefészek felfazas után is volt nekem pl, de nagyon durva volt, 40 fokos láz mellett.


Illene orvoshoz menned, mert lehet magától el se fog múlni.

2019. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oh hát nekem lázam nincs, meg semmi egyéb tünetem, hasi görcseim sincsenek, menstruációnál szoktak pedig
2019. nov. 20. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hormon probléma lehet, javaslom ha orvos elérhető, akkor menj el hozzá kivizsgálásra
2019. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hormon problémák mitől lehetnek? nem szedek fogamzásgátlót se és most eléggé elkezdtem aggódni:(
2019. nov. 20. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Bármitől előfordulhat, pajzsmirigy alul vagy felül működés miatt, nagy stressz, nem tudom hirtelen, esetleg keress rá a neten. De ciszta is okozhat ilyet, az meg vagy felszívódik, vagy nem, miómát is említettem, de az meg úgy tudom inkább idősebb korban szokott jelentkezni. Rákszűrésen mikor voltál utoljára?


De pl nekem is volt ilyen időszak, két hónapban is kétszer jött meg, aztán visszaállt a rendszer, azóta se tudom mitől lehetett, bár ez olyan 16 éves koromban lehetett, akkor meg még kB normálisnak mondható.


Most is hasonló problémám van nekem is, havonta kétszer minimum megjön, meg fáj is, de nekem a szülés utáni hormontáram nem állt be. ☹️


Amíg nem jutsz el orvoshoz, esetleg valami mensi-petefészek-méh működést elősegítő gyógyteát ihatsz, biztos kiad valamit a Google , c vitamin se árt

2019. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem voltam még rákszűrésen, tavaly voltam már egyszer hasonló miatt nőgyógyásznál, akkor kaptam rá gyógyszert amitől visszaáált minden

lehet hogy keresek itt kint egy orvost akkor:(

2019. nov. 20. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!