Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem hiszi el anyukám...

Miért nem hiszi el anyukám hogy tényleg fáj a hasam? Tényleg olyan hihetetlen hogy eddig nem éreztem most meg nagyon fáj?

Figyelt kérdés

Mikor megjött csütörtökön nem mentem suliba mert annyira fájt tényleg semmi erőm nem volt felkelni sem rosszul voltam hányingerem volt. És azt mondta anyukám hogy csak kifogás nem akartam suliba mennni. Ma is muszáj voltam menni pedig nagyon fáj és gyógyszert sem ad mert "kitudja minek az neked".

17 vagyok


2019. nov. 22. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt inkább tőle kellene kérdezni.
2019. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szegenykem, nagyon szar lehet. :(


Vannak olyan orszagok, ahol nem kell dolgozni menni ilyenkor, mert tiszteletben tartjak, hogy vannak olyan nok, akiknek a menstruaciojuk iszonyatosan fajdalmas. Persze, sokszor lehet kifogas, mert sok lany-no arra hasznalja, de akkor is...

Nekem evente egyszer volt ilyen, sirva fetrengtem az agyban, annyira gorcsoltem, combba sugarzott es derekba, forrovizes palackot tettem a hasamhoz es melegitoparnat a derekamra (ezt augusztusban😃), majd kb beajultam es vegigaludtam egy egesz delutant a sotet szobaban.

Sajnos az ellen, hogy Anyukad nem hisz neked, nem tudsz mit tenni (bar meg mindig jobb, hogy “elozekeny” a mai vilagban ki tudja milyen gyogyszerezed a trend😃, komolyra forditva a szot, lehet neki nem volt ennyire fajdalmas, de a gorcsokre tudok neked par hasznos tanacsot adni! ☺️


Rengeteg viz, gyumolcsok - mindig! Tudom, hogy ilyenkor osszegubbadva a legjobb fekudni magzatpozban, de a Youtube-on en talaltam egyszer egy nagyon jo PMS-jogat, ami konkretan elmulasztotta a hasfajasom, keress ilyeneket, vedd ra magad es hidd el, nagyon jo lesz, ha atmozgatod, segit.

Cickafark, citromfu, kamilla - ezeket idd azokon a napokon.


Ha mar voltal fiuval/leszel, erdemes beszelned egy nogyogyasszal, nezze meg ultrahanggal, hogy minden rendben van-e. Baratnom szegeny, azt hitte cisztas, es azert fajdalmas ennyire, kozben egy orvos megnyugtatta, hogy csak vastag volt a mehnyalkahartyaja es nagyon szenvedett a szervezete azzal, hogy az onnan szepen levaljon.😃


Ha vegkepp nem birod, mondd meg neki, hogy adjon egy fel algoflexet, kompromisszumkent azzal kibirod a suliban.


Kitartast!

21/L

2019. nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!