Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha pont szóbeli...

Mit tegyek ha pont szóbeli napján fog megjönni? Az első nap hihetetlen mód görcsölni szoktam, így esélytelen h jól sikerüljön: S

Figyelt kérdés

a fájdalom csillapítók nem szoktak segíteni:/ olyan mintha be se vettem volna.

csak én lehetek ennyire szerencsétlen:/

esetleg késleltetni vmilyen biztos módszerrel nem lehetne?


2011. jún. 3. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%

Így jártál. Nem te vagy az egyetlen nő a világon aki menstruál és nem az egyetlen akinek érettségin jön meg.

Nekem is megvolt. Túléltem.

Erőltesd meg magad. Ennyire nem szabad mujának lenni. Hülyeség, hogy csak emiatt nem fog sikerülni. Ez szánalmas kifogás.

Vegyél be fájdalomcsillapítót és csináld végig.

2011. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Tinker Bell ***** válasza:
Aznap reggel vegyél be két darab Voltaren dolot. Én is mindig nagyon rosszul vagyok és nekem ez segít.
2011. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Tinker Bell ***** válasza:
67%
Az első válaszolónak nehezére esett volna normálisan válaszolni? Lehetőleg valami hasznos tippel?
2011. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Akkor vegyél be erősebb gyógyszert. Nekem is megvolt a nyelvvizsgámon, görcsöltem is, mégsem haltam bele.
2011. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Késleltetni csak akkor tudod, ha fogamzásgátlót szedsz. Én algoflex m-et szedek, ha még azelőtt beveszem, hogy begörcsölnék, akkor elég 2 szem egész végig, ha nem, akkor 1 doboz. Szerintem próbáld meg, hogy függetlenül attól, hogy megjött-e, egy szemet vegyél be (abból, ami neked legjobban bevált), a teljesítményed egy szem nem befolyásolja, viszont ha netalántán tényleg megjön, akkor jó esélyed van rá, hogy kevésbé fájjon. Illetve 1-2 nappal azelőtt, hogy megjön kezdj el cickafark teát inni.


Első válaszolónak:

Érezd magad rendkívül szerencsésnek, hogy nincsenek nagy fájdalmaid. Részemről én többször majdnem kórházban kötöttem ki, szétvertem a kezem a falon, mert olyan szinten fájt az, hogy menstruálok, hogy az öklöm véresre verése is megváltásnak tűnt és elvonta legalább egy kis ideig a figyelmem. Mindenféle gyógyszert kipróbáltam, de csak az használt, ha annyit vettem be, hogy nem tudtam magamról.

Leginkább ahhoz tudnám hasonlítani az érzést, mintha a lábaim és a derekam satuba fogták volna és morzsolják, közben pedig élve kibeleznek.


Mostmár azért elég legrosszabb esetben 1 doboz gyógyszer, mert pár évig fogamzásgátlót szedtem és csillapodott azóta.

2011. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

utolsó válaszoló,örülök h vki átérzi a helyzetemet.

2011. jún. 3. 14:52
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Ha valaki ennyire rosszul van az menjen orvoshoz és kezeltesse magát.

De tudom, tudom, túl jó kifogás ez, ahhoz, hogy az ember kikezelje és elmúljon örökre...

2011. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Voltam jópár orvosnál, a legtöbb elintézte azzal, hogy "így jártam". Pár homeopátiás gyógyszert kipróbáltattak velem, némelyik csak tesztelte rajtam az újabb és újabb fájdalomcsillapítókat, végül magándokihoz mentem, ő írt fel fogamzásgátlót (a többit is kérdeztük, hogy ugyan nem lehetne-e azt írni, de nem voltak rá hajlandók).


De tudom, tudom, túl egyszerű rögtön ítélkezni...

2011. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nekem is sajnos nagyon görcsöl a hasam ha megjön..

ajánlom a folyamatos cickafark teának a fogyasztását mikor megjön (vagy ha érzed h nemsokára megfog jönni) néha kamilla taával összekeverem.

és ha érzed h elkezd fájni a hasad rögtön vegyél be gyógyszert nekem úgy szokott hatni.. én is algoflex m-et szoktam bevenni, és egy sárgát és 2 rózsaszinüt.+ ha otthon vagyok melegitek sót és ráteszem a hasamra.


L/22

2011. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Ezt csak az értheti, akinek szintén nagyon nagy görcsei vannak. Én sajnos tudom milyen...!!!!a menzesz előtti hetekben kezdj el magnéziumos pezsgőtablettát inni és irass fel magadnak apranaxot. A menzesz előtt 1-2 nappal kezd el szedni. Nekem ez segíteni szokott. A cataflamot kerüld, mert attól lehet, hogy fáradt leszel!!!

Aztán keress fel egy nőgyógyászt, mert nem természetes ez a fájdalom!!!!Sajnos én ráhagytam annó a dokimra, hogy majd a szülés után jobb lesz!!!Most jutottam el odáig, hogy babát szeretnék és kiderült, hogy endometriózisom van!!!

100 kalappal az érettségihez!!!!

2011. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!