Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy valamilyen...

Lehetséges hogy valamilyen fertőzést kaptam el?

Figyelt kérdés

Először is kb. 3 hete fedeztem fel, a hüvelybemenetnél oldalt egy kis duzzanatot. Olvastam, hogy létezik az ún. Bartholin mirigy ami ha eltömődik okozhatja ezt. Semmilyen tünetem nincs, nem fáj, nem növekszik, csak ott van, ezért nem is foglalkoztam vele, mert nem zavaró. A menstruácómnak kb. 10 napja kellett volna megjönnie, de azóta sem jött meg, ma pedig elég sokszor jött rám a vizelési inger. Mostanában sok volt a stressz más miatt, gondoltam biztos ezért késik.

Mindig óvszerrel védekezünk, sosem történt semmi hiba, ellenőrizzük mindig, hogy nem e szakadt el. A biztonság kedvéért vettem ma egy tesztet, de negatív lett. Arra tudok gondolni, hogy valamilyen fertőzést kaphattam el, esetleg felfázás? Viszont mielőtt rohannék az orvoshoz gondoltam megkérdezem, hátha tapasztalt már valaki hasonlót.



2019. nov. 25. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát bármitől lehet.

Lehet a stressz miatt is de lehet hogy terhes vagy csak még nem mutatja a teszt.

Ezt mi nem fogjuk tudni megmondani. :(

2019. nov. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!