Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaphattam valamilyen fertőzést?

Elkaphattam valamilyen fertőzést?

Figyelt kérdés

KB. 1 hete elkaptam valamilyen vírusos megfázást,levert a lábamról. Szedtem antibiotikumot elég erőset. Kb 2 napja jelentkezett egy enyhe égő érzés "odalent",egy kicsit néha viszket. Nincs semmilyen hüvelygombára utaló tünetem ezeken kívül pl folyás vagy ilyesmi.

Azt olvastam,ez lehet az antibiotikum miatt is. Szerintetek?


2014. ápr. 2. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Vírusos megbetegedésre antibiotikumot SOHA nem szedünk, ez alap szabály, csak ellenállóbbak lesznek a vírusok! Az antibiotikum okozhatja, de ha pár napon belül nem múlik el, fordulj nőgyógyászhoz!
2014. ápr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Voltam háziorvosnál és ő írta fel az antibiotikumot,de lehet nem jól mondtam mi volt a betegség!

Remélem elmúlik,és csak az antibiotikus okozta :(

2014. ápr. 2. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Antibiotikum után MINDIG szedni kell probiotikumot is, mert elpusztulnak a jó bacik is. Okozhatta a tüneteidet az antibiotikum.
2014. ápr. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól mondja előző, az antibiotikum az oka.

Menj gyügyszertárba, és kérj helyreállítót!

2014. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!