Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Így mehetek orvoshoz vagy...

Így mehetek orvoshoz vagy várjak amíg elmúlik?

Figyelt kérdés
Másfél hetet késett a menstruációm, elsőnek azt hittem baba miatt, de sajnos nincs. Van időpontom nőgyógyászhoz. De elkezdtem vérezni de csak 1-2 csepp. Utána semmi. Másnap megint 1-2 csepp, megint semmi. Utána este megint volt, de egész ejszaka semmi. Mehetek így orvoshoz vagy mondjam le? Nem tudom, én bizonytalan vagyok. De végül is csak ki kell deríteni miért csak pár csepp van nem?
2019. nov. 25. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mehetsz, megvizsgálnak, hiszen van aki pont azért megy, mert dől belőle a vér. Nincs semmi akadálya!
2019. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj már! Orvoshoz akkor a legjobb menni amikor megvan a probléma és nem csak elmesélésből tud felállítani diagnózist!
2019. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :) Nem voltam még ilyen helyzetben, hogy így legyen meg, meg így még nem is voltam orvosnál, ezért tettem fel a kérdést.
2019. nov. 25. 21:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt véreztem. Mentem orvoshoz. Pedig nem csak 1-2 csepp jött. Jeleztem előre, adtak egy vattadarabot, azt tartottam oda amíg felfeküdtem az asztalra. Utánam cserélték egyből a lepedőt a vizsgálóasztalon. Ultrahangot is csináltak gond nélkül.
2019. nov. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!