Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmennétek ezzel a problémával...

Elmennétek ezzel a problémával hétfőn orvoshoz vagy várnátok egy hetet, hátha elmúlik és ha nem, akkor a következő heti rendelésre mennétek el?

Figyelt kérdés

Volt már többféle nőgyógyászati problémá, szültem is, de ilyen még nem történt. Az egyik kisajkam bedagadt tegnapra. Szerencsére nem hatalmasra, de fáj és szépen lassan nő. El nem tudom képzelni, hogy mi lehet. Már olyan jutott eszembe, hogy rosszul ültem, és megnyomódott? De orvoshoz nem szívesen mennék. Ez nagyon szégyenletes számomra, és bele sem merek gondolni, hogyan vizsgálná a doki. Gondolom áttapogatná. Ezért jobb lenne doki nélkül megúszni. Akinek volt ilyenje, elmúlt esetleg magától? Mert lehet, hogy tényleg csak valami banális dolog. Vagy bevertem a biciklin, mert az utóbbi hetekben sokat bicikkiztem. Nem akarok beégni a doki előtt, hogy úgy megyek oda, hogy igazából nincs is bajom, mert magától elmúlna. De közben meg félek,hogy esetleg egy hét alatt rosszabb lenne.

Istenem, ilyenkor szeretnék férfi lenni.


2015. jan. 24. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hólyagos? Nem viszket?
2015. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász azért nőgyógyász, hogy ilyennek foglalkozzon. Hidd el, látott már cifrább dolgokat is. És inkább menj el "feleslegesen", minthogy 2 év múlva sírjál, hogy mért nem mentem.
2015. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Elmennék, természetesen. Lehet Bartholin-mirigy gyulladás is akár, azt meg nem ártana kezelni.
2015. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az orvosnál nem égsz be. Ez a dolga.
2015. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

felnőtt nő vagy.

égsz az orvos előtt????

2015. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kamillázni
2015. jan. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!