Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális vérzés, ha nem...

Az normális vérzés, ha nem bír ki egy normál betét 105 percet (wx45 perc tanítási óra +15 perc szünet a két óra között)?

Figyelt kérdés

Nálam úgy van, hogy a második napon több ver jön, mint az elsőn. (Bocs, ha undorítóan fogalmaztam)


Azt hallottam, ha valakinek erős a vérzése, annak lehet akár komoly baja is.


Ez erős vérzésnek számít?



2019. nov. 25. 22:23
 1/4 anonim válasza:
Nekem is így van pont ahogy leirtad. Szerintem normális
2019. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kell,cseréld minden órában! Vagy használj éjszakai betétet! Kinek mi a normális! Én volt hogy annyira menstruáltam,hogy 20 perc volt a legnagyobb tampon! (Hormon zavarom van) és elég gyakori az ilyen.
2019. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A normál betét elég kicsi, én szuper pluszt, vagy éjszakait használok az első két nap.
2019. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normál betét esetében nem, mert az nem sok mindent tud felszívni, én azt durvább folyásra szoktam használni. Mensihez meg csak éjszakait. Szerintem szerezz be valami komolyabb betétet, és nézd meg azzal hogy alakul. Ha az már jobban/tovább bírja, akkor nem kell aggódnod vérzésed miatt.
2019. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!