Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet guggolás nélkül a...

Hogy lehet guggolás nélkül a természetben pisilni?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és egyszerúen nem megy. gyakran megyünk túrázni de mindig baleset lesz a pisilés vége. főleg más pózokat szeretnék hallani, vagy módszereket amivel a guggolás kiküszöbölhető. előre is kösz.
2010. júl. 19. 10:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
ne haragudj de máshogy hogy tudnád elképzelni?
2010. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
én nekem nincs más ötletem ezért tettem ki a kérdést. de a guggolás nem megy. a lábam nem bírja főleg ha kakilok is.
2010. júl. 19. 10:21
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
akkor eddzél! egyébként más módszerről nem tudok. esetleg úgy pisilj, hogy legyen valamilyen fatörzs stb, amibe vész esetén tudsz kapaszkodni!
2010. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Hát...állva. :S De amúgy nem bántani szeretnélek, de elég gáz, ha ennyit nem bír ki a combod. Sztem kezdj el tornázni, csinálj otthon guggolásokat. Ezek alapján gondolom a nyilvános wcre is ráülsz, ami undorító baktériumforrás. Ha megerősödik a lábad, bírod magad tartani.
2010. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
napi 20-30 kilométert simán legyaloglok. de a guggolva pisilésnél remegni kezd a térdem a pisi összevissza megy. és szinte mindig olyan lesz a nadrágom és a bugyim vagy a cipőm. ugyhogy ezért kéne más módszer, mert valahogy megtartom magam. de a pisit nem tudom irányítani. kösz az eddigieket
2010. júl. 19. 10:31
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
láttam a tv-ben,hogy lehet kapni kis tölcsért nőknek ,amivel tudnak állva,terpeszben pisilni.. de sajna fogalmam sincs,hol kéne keresni
2010. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
erről halottam, de a szüleim nem engedik. köszi
2010. júl. 19. 10:40
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha 20-30 km-t tudsz túrázni, akkor elég erős vagy. Ez is menni fog. Próbálj otthon guggológyakorlatokat végezni, mondjuk esténként tíz guggolást. Ha pedig találsz valamit az erdőben, amibe megkapaszkodj, akkor még könnyebb lesz. Én állva szoktam pisilni, mert férfi vagyok, de néha nagyobb dolgom is akad az erdőben, ami nekem sem megy állva, és tovább is tart. Ilyenkor ha tehetem, keresek egy megfelelő kidőlt fát, amire jól ráülhetek, vagy egy ferdén álló villás fatörzset, arra is rá lehet ülni. Nagyon kényelmes nem lesz, de hamar túl lehet lenni rajta. Ha pedig nincs, akkor meg tudom oldani segédeszköz nélkül is, és érzem, hogy a combom erősödik közben. Max. leizzadok kicsit. :-) Szóval szerintem csináld otthon a guggolásokat, erősödni fogsz.
2010. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
kösz mindent. de valaki nem tud vmi más pózt mondani?
2010. júl. 19. 15:33
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem..más pózokban biztos össze pisiled magad..
2010. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!