Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet guggolás nélkül a...

Hogy lehet guggolás nélkül a természetben pisilni?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és egyszerúen nem megy. gyakran megyünk túrázni de mindig baleset lesz a pisilés vége. főleg más pózokat szeretnék hallani, vagy módszereket amivel a guggolás kiküszöbölhető. előre is kösz.
2010. júl. 19. 10:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nem is értem, a guggolás hogy lehet megterhelő. Szerintem te úgy pisilsz, mintha a wc-n ülnél (csak épp anélkül)...így persze, h egy idő után remegni kezd a térded:P
2010. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Rengeteg más póz van, csak mind a férfiaknak. Ez van. Marad a guggolás vagy a papírtölcsér, vagy a fatörzsre ülés, amit mondtam. Nyugtasson meg, hogy az elmúlt százezer év nagyobb részében a nők többsége mindig így csinálta, és elég szépen gyökeret vert az emberiség a bolygón. Tehát gyakorolni kell, combra edzeni, és még annyit tudok mondani, hogy vigyél magaddal nedves törlőkendőt, ne csak egy sima PZS-t, és akkor nem fogod akkora zavarban érezni magad, ha mégsem sikerül jól a gyakorlás. Csak utána tüntesd el az összes papírneműt, mondjuk fogj egy botot, és kotorj rá leveleket, vagy ilyesmi. A legrosszabb az lenne, ha ilyen apróságok miatt elmenne a kedved a túrázástól.
2010. júl. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyúrjál combra:)Én imádok túrázni, szerintem jó a bokorbapisilés is. Hozzátartozik:)
2010. júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Úgy guggolj le, hogy a hátad mögött legyen egy fatörzs. Nem kell feltétlen középen, csak elég közel legyen. És ha leguggultál, annak támaszkodj.

A másik a tölcsér. Ha ennyire nehezen megy a dolog, legyen nálad papírpohár, nylonzacskó, tejesdoboz. Szal bármi, amit eldobhatsz utána.

2010. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nejlonzacskót meg tejespoharat eldobálni az erdőben? Gratulálok a kulturált tanácsadáshoz. Remélem, nem jársz erdőbe.
2010. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%

Szia!

Én három pózt tudok:

1. gugolj

2. csak a térdedet hajtsd be és a combodon támaszkodj meg!

3. tégy valamit a térded hajlatába és gugolj azon úgy, hogy az segítsen Téged megtartani!

Remélem érthetően írtam le?

Sok sikert és kellemes kirándulásokat!!!

2010. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha széles terpeszten valóban leguggolsz teljesen (annyira, hogy jobban már nem is tudnál lejjebb ereszkedni, tudod, ahogy a kisgyerekek guggolnak pl. a homokozóban), egyszerűen lehetetlen, hogy lepisild magad.

Sorrend:

1.)nadrág, bugyi térdhajlatig le (lejjebb ne, mert akkor lepisiled)

2.)széles terpeszben leguggolsz, ahogy fent leírtam, teljesen leereszted a fenekedet. Így nem erőlködnek a combizmok.

3.) pisilsz

Arra figyelj, hogy lejtős területen mindig az emelkedőnek háttal légy (ha szemből guggolsz le, hátrafelé felborulhatsz, oldalról a cipődre folyik a pisi)


Na, remélem, most már sikerül tisztán megúsznod :=)

2010. aug. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
egy fába kapaszkodj meg! sok szerencsét!:)
2010. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha állva akarsz, mindenképp fekete nadrágot húzz, és álj terpeszbe, mert akkor csak ott lessz nedves. Tapasztalat, csak nem túrán :D
2013. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!