Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion 250 mg tabletta mellekha...

Klion 250 mg tabletta mellekhatásait érzem vagy a megfázás is jár ilyen tünetekkel?

Figyelt kérdés

Pentek ota szedem ezt a gyogyszert es ket napig veletlenül napi 4-et vettem be

Mert az egyik dobozra az volt irva hogy 2x2 a másikra pedig hogy 2x1

Nos egy napot pihentettem hogy ha esetleg tuladagolas tortent akkor ne legyen semmi bajom

De ma reggel bevettem egyet es olyan fejgörcsöm lett es ugy erzem hpgy a testem igy zsibbad es mintha nem birna magán elviselni semmit (reuha,takaro)

De ekozben reggel torokfahasra ebredtem

Es egyszer mikor megfazassal voltsm dokinal emlekszem h kerdezte hogy nem e voltak izomfajdalmaim?

De ez mar regen volt azert gondoltam arra h lehet a megfazas miatt van de viszont olvastam a betegtájékoztatót,és ott is szerepel ez a mellekhatás

Szedjem tovább vagy hagyjam inkább?



2019. dec. 1. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer Klion kúpot írtak fel, de olyan szarul voltam tőle (erős gyomorfájás, erős fejfájás), hogy abbahagytam, mert így nem tudtam volna dolgozni. Visszamentem az orvoshoz. Nem az az orvos volt aki először, és ő azt mondta hogy erre sokan panaszkodnak, és felírt egy másikat amitől semmi bajom nem volt.
2019. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. dec. 3. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!