Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden nőnek van valami fehér...

Minden nőnek van valami fehér kremes allagu "folyasa"?

Figyelt kérdés

Minden nap furdok termesuetesen es lent is tisztalkodok.

A huvelyemben van valami feher kremes allagu dolog,de ez csak ritkan,szagtalan es semmi furcsasagot nem erzek,nem viszketek,nem vagyok kellemetlen szagu,sem semmi mas problema.

Marciusban voltam nogyogyasztan o teljesen megvizsgalt,rakszurest is csinalt,es azt mondta semmi problemam nincs.

Errol is szot ejtettem,erre is azt mondta,hogy ez termeszetes ha nem mindennapos.

Tenyleg termeszetes es tul aggodom,vagy ez valami bajt is jelenthet?

Januar vegere van idopontom a dokihoz :/



2019. dec. 1. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
[link] :)
2019. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oh koszonom mindenkepp elolvasom😏

Utanna olvasgattam itt gyakorin,mindenhol kellemetlen szagot es sargas folyast emlitenek viszketessel,de nekem egyik sincs,remelem nincs baj.

Marcius ota parom is volt,o nem.panaszkodott semmi viszketesre vagy tunetre vagy barmire.

2019. dec. 1. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
https://www.youtube.com/watch?v=Ko6zUGZqrJA Szintén Jankától, még meg is mutatja, mihez lehet hasonlítani.
2019. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Nem volt normális biológia órád az iskolában??


Az a fehérfolyás. Minden nap van. Így védekezik a hüvely sokminden ellen.


A ciklustól függ az állaga. Ha tojásfehérje-szerűen nyúlik, akkor van ovulációd. (akkor szabadul ki az érett pete a tüszőből).

2019. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Komolyan nem volt normalis biologia oram soha :D

Tudom hogy mindig van folyas,de valoszinuleg mar megvan az oka,hogy ez most miert mas

2019. dec. 2. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!