Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mammografián, alig lehet...

Mammografián, alig lehet osszeszedni a cicim, mert olyan kicsi. Van olyan, akinek ilyen gondja van?

Figyelt kérdés

Termeszetesen a jó!!! eredmény a fontos, de nekem ciki, hogy rég nem vagyok fiatal :(, es kicsi maradt,pedig felnott gyerekeim.is vannak.

Masok,gondolom, csak raemelik a lapra, mert van mit rontgenezni.

Ilyenkor azt hiszem, hogy kevés kismellű nő van.Push up-pal csinos vagyok. De mamografian mindig égek.Ez belefer, vagy..hulye vagyok?!


2019. dec. 2. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Semekkora mell nem ciki. Van akinek nincs is, másnak a hasáig lóg, nem vagyunk egyformák...

Ez egy orvosi vizsgálat, ott meg aztán végképp nem a méret, feszesség, forma érdekel senkit sem!

2019. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bezony, orvosi vizsgálatnál senki nem azt figyeli. Annyi mellet láttak már azok az orvosok, hogy biztos lehetsz benne, hogy nem te vagy az egyetlen. Egy orvosnak meg illik tisztában lenni azzal, hogy ez genetika, és nem tehetsz róla. Ne érezd cikinek.
2019. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Akkor oke! Belatom, hogy gyerekes a kerdesem, de tenyleg gatlast okoz. Segitenek ezek a vélemenyek, hogy ne gorcsoljek ilyen butasagon
2019. dec. 2. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel. Nekem is kicsi ráadásul befelé vannak a bimbóim is, úgy néz ki mint egy kislánynak akinek még kialakulóban van. Gáz, ráadásul én már szültem is,és nem lett nagyobb..de ez van
2019. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi az utolsónak is,vegre olyan,aki erzi mi a "problemam", de lapoztam es mar túl vagyok rajta. Elonye is van, mert nem lóg es sportos,igy fiatalit..talan. Ami ram fer,3felnott gyerek utan.

A privis empatiat is koszi

2019. dec. 3. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!