Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kicsik a melleim?

Miért kicsik a melleim?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. 170cm,59kg. kicsik a melleim,NAGYON. Minden amit híztam fenékre és combra,hasra ment. Melleim az olyan mintha “nem lenne benne anyag inkább csak bőr” egyszerűen nem tudok rájönni mit csináljak hogy nagyobb legyen. Valami tipp??.

2019. jún. 9. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A menstruációd megjött már?
2019. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Először is fogadd most ezt el. Ez van. Másnak meg levágják melldaganat következtében. Majd ha kereső ember leszel, akkor lehet szilikont beültetni és akkor nagyobb lesz.
2019. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még nöhet, lehet csak késön érö vagy ez ember függö
2019. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
16 évesen a lego lovaskocsit tologattam a szőnyegen. Durva. A mell kb 20-22 éves korig nő. Majd nő még. 16 évesen kár ezzel foglalkozni.
2019. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Még amúgy van esély rá, hogy nőni fog. Amúgy ettől még ugyan úgy lesz szerető párkapcsolatod. HA meg ennyire zavar akkor majd késöbb plasztika
2019. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsik a melleim. 7 kiló súlyfelesleg után 22 évesen lett akkora mellem, amivel elfogadom már a testem. Ne akarj megfelelni senkinek. Te tipikus modell alkat vagy. Nálam a hízás segített és ahogy elnézem mindenki hízás vagy terhesség után cicisedik ki mégjobban.
2019. júl. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!