Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nuvaring felhelyezése/ szex...

Nuvaring felhelyezése/ szex közben zavaró?

Figyelt kérdés

Most helyeztem fel az első nuvaringemet, és nagyon fura nekem ez az egész. Le van írva, képekkel van ábrázolva, hogyan kell felhelyezni és sikerült is, de konkrétan max egy centi mélyre sikerült betuszmákolnom, nem sikerül feljebb tolnom. Így is jó, hogy konkrétan a bejáratnál van? Nem kéne valahogy kicsit beljebb varázsolni? Ti hogy szoktátok?

Ez az egyik kérdésem, a másik az, hogy szex közben nem zavaró? Mert nekem az orvosom azt mondta nem lesz az, észre sem lehet majd venni, de én most ahogy próbáltam felhelyezni, baromira éreztem hogy ott van és totál zavarónak képzelem (nem az én részemről, hanem a pároméról.) Tényleg nem szokott zavaró lenni?



2019. dec. 3. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Egy centi melyre? Tampont is úgy szoktad?
2019. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk nem szokott gondot okozni szex közben.

Ha a bejáratnál van, azt még érezed is, nem? Úgy semmiképp nincs jó helyen, nem szabad érezned, hogy ott van.

2019. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem tetted elég mélyre.
2019. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A tampont feljebb szoktam rakni, de ezt a hülye gyűrűt nem tudom feljebb tolni. Nem fáj, nem zavar, de nem megy feljebb sehogysem.
2019. dec. 3. 18:38
 5/16 anonim ***** válasza:
Így biztos nem jó, mert lehet, hogy kiesik, és mivel nincs jó helyen, szex közben is zavaró lesz. Menj nőgyógyászhoz, hátha tud segíteni, vagy próbálj egy másik fogamzásgátló módszert.
2019. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És körülbelül mennyire mélyen kell lennie?
2019. dec. 3. 19:12
 7/16 anonim ***** válasza:
Nincs elég mélyen, de a mellékelt ábrán is elég jól mutatják. Egyébként ha tényleg a helyére kerül akkor nem elhet érezni, másrészt ezt már fejből nem tudom, de szex közben akár ki is lehet venni, csak a pontos időtartamot nem tudom, de ha még jól rémlik napi 1 órát lehet kinn maximum.
2019. dec. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
3 órát lehet kint naponta.
2019. dec. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De kbra hány centi mélyen kell kb lennie?
2019. dec. 4. 08:34
 10/16 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet pontosat mondani, helyezd fel amennyire tudod illetve a lényeges, hogy ha már nem érzed, akkor van jó helyen.
2019. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!