Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hete késik a menstruációm,...

1 hete késik a menstruációm, baj lehet?

Figyelt kérdés
6 éve menstruálok, de olyan meg nem volt hogy 1 hetet kesett volna, max 4napot . Gorcsol a hasam mar napok ota, de semmi . Parommal nem vedekezunk . De semmi olyan tunetem nincs, amit a terhessegre tudnek fogni
2019. dec. 4. 10:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Csinálj egy tesztet.


Nekem pl egész terhesség alatt nem volt semmi tünetem.

2019. dec. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ha nem védekeztek, akkor szerintem gyerek.


Nekem védekezés alatt késik mindig, hosszú ciklusaim vannak, de IR-t állapítottak meg nálam.

2019. dec. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem védekeztek, akkor hogyhogy nem gondolsz terhességre? A tünetek a menzesz elmaradása után jelentkeznek. Első tünet a vérzés kimaradás, második a pozitív teszt, aztán kb. 6-7. héttől hányinger, stb.

Ennyire megválaszt egy 500 forintos teszt?

2019. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, mert a parom sem akar meg gyereket, 2 eve egyutt vagyunk ,2ev alatt egyszer sem vedekeztunk, sosem volt baj! Mindig idoben ki... !
2019. dec. 4. 10:36
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂az elolavaladek is tartalmaz spermat errol hallottal mar?

Statisztikailag meg 1-2 evig lehet az idoben kihuzassal nem teherbe esni utana becsuszik. (Van akinek mar az elso alkalommal is, errol csak atlagot szamoltak)

2019. dec. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%

Én is a terhességre szavaznék. Az meg, hogy nincs terhességre fogható tüneted, nem sokat jelent. Egyrészt nem voltál még terhes, nem ismered az apró jeleket, másrészt a terhesség elején normális, ha mocorog a hasad, ez alapján nehéz elkülöníteni, hogy meg fog jönni vagy pont, hogy nem. Persze, megérzéseid lehetnek, ha jól ismer, akkor a párodnak is (pl. a férjemnek szerintem beépített menstruációs naptára, ovulációs- és terhességi tesztje van, annyira érzi, mikor, hol tartok :)).

A terhességi teszt nem drága, nem is bonyolult, érdemes lenne venni. Persze tévedhet, nekem több nappal a menzesz várt ideje után is még negatív volt (mármint a bolti csík, a kétlábú ennek ellenére bizakodott és neki lett igaza). Az meg, hogy 2 év alatt nem csúszott be a baba... más ennyi ideig szándékosan próbálkozik és úgy sem feltétlenül sikerül.

2019. dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Itt ugy néz ki,hogy terhesség van kilátásban.
2019. dec. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan csak megszakításos közösüléssel próbáltok védekezni?! Annak alacsony a hatásfoka, simán lehetsz terhes mellette.
2019. dec. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Na varj ha 6 eve menstrualsz akkor most vagy 17-18?

Hat gratulalok az ilyen tiniknek akik azt hiszik a megszakitas egy vedekezesi forma :D ti NEM vedekeztek ezert lehetsz terhes

2019. dec. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ja, a nem védekezés alatt én azt értettem, hogy beléd is ereszti, már bocs.


Bár tény, hogy a megszakításos se életbiztosítás, nem működik a végtelenségig. De ha nem akartok gyereket, akkor miért nem védekeztek?

2019. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!