Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hete késik a menstruációm,...

1 hete késik a menstruációm, baj lehet?

Figyelt kérdés
6 éve menstruálok, de olyan meg nem volt hogy 1 hetet kesett volna, max 4napot . Gorcsol a hasam mar napok ota, de semmi . Parommal nem vedekezunk . De semmi olyan tunetem nincs, amit a terhessegre tudnek fogni
2019. dec. 4. 10:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok:) koszonom szepen mindenkinek a valaszt. Holnapig varok, ha holnap se jon meg, elmegyek es veszek egy teszet :)
2019. dec. 4. 13:31
 12/22 anonim ***** válasza:

:) :) :)

(A felnőtt 20 éves. Kiakadok ezektől az agyilag zokni "szmájliktól"

2019. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Meg mindig semmi:( 8 napja ... pedig egyaltalan nem is stresszeltem hogy az miatt kesne, mostmar annal inkabb felek ,hogy tenyleg baba van a hatterben... Valahol olvastam hogy a teszt 12 nap utan mutat pontosat, varok meg 4 napig, azaz hetfon megyek es veszek egyet.
2019. dec. 5. 06:50
 14/22 anonim ***** válasza:
A teszt a menstruáció elmaradásának napján 95%-ban pontosat mutat. Neked már több, mint egy hete késik, így a csík le fog ugrani a tesztről, ha terhes vagy már délutáni vizeletből is! Ma tesztelj!
2019. dec. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekem többször is elõfordult,hogy 10 napokat is késett.
2019. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Remelem nekem is csak kesik,bar 8napot meg sosem kesett, nekem mar rendszetes a menzeszem. Igen utolso elotti, megbeszeltuk a parommal es ma elmegyunk egy patikaba venni egy tesztet ,biztos ami biztos.
2019. dec. 5. 14:44
 17/22 anonim ***** válasza:
Na mizu?
2019. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet, nem cagyok terhes 😊
2019. dec. 6. 05:34
 19/22 anonim válasza:
Ha megjön, de nem úgy, ahogy szokott (jobban görcsöl, nem úgy, nem annyi ideig vérzik), akkor ne ijedj meg! Előfordul, nem is ritkán, hogy elindul egy baba, de spontán vetélés lesz a vége. Ha olyankor végzed a tesztet, amikor már lecsökkent a HCG szint, akkor már negatívat mutat a teszt, de lehet, hogy még várni kell néhány napot, hogy a vérzés is meginduljon. Szerintem az a legrosszabb (akár tervezett, akár becsúszott), amikor a negatív teszt előtt pár nappal van egy halvány pozitív is. Csak aki nem szerette volna a babát, megkönnyebbül a vérzésnél, aki szeretne, annál vége a reménykedésnek arra a hónapra.
2019. dec. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Örülök. :)


Ha továbbra is baj lesz a ciklusoddal, akkor érdemes felkeresni egy nőgyógyászt. Ám lehet, hogy csak egyszeri alkalom.

2019. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!