Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb egészségügyi/...

Melyik a legjobb egészségügyi/vastag betét? Nagyon erős a vérzésem. Ezért vastag egészségügyi betétet keresek. Szerintetek melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

#menstruáció #Egszégügyi betét
2019. dec. 4. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Én aldis olivia betétet szoktam. Az hosszú és pufi, szerintem megbízható. De ha necces a helyzet vagy félsz akkor szerintem nyugodtan próbálj ki inkontinencia termékeket is. A lényeg hogy gyakran cserélj
2019. dec. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia, a Rossmanba múltkorjában anyával vettünk egy csomag Libresse betétet azt hittem normal de nem az volt hanem valamilyen vastagabb féle de nagyon bevált azóta is szivesen hashnálom. Igaz nem szeretem a Libresset ezt a vastagat igen de a normalt meg ezeket utálom. Inkább always párti vagyok.

De egyébként használhatsz tampont vagy éjshakai betétet

2019. dec. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az edigi válaszokat.

Kipróbálom amiket írtatok.És második szoktam tampont használni

2019. dec. 20. 12:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valami éjszakait próbálj meg. Én is olyat használok. Bella éjszakai, Always éjszakai, vagy még a Libresse éjszakai. Ezek nálam mindig bírják a strapát, szóval batran merem mondani, h próbáld ki. Ugyanis ez a "melyik a legjobb" dolog egyénenként változik. Az a legjobb, amelyik neked a legjobb, de ezt csak úgy tudhatod meg biztosra, ha kipróbálgatod őket!
2019. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen elég sokat próbáltam már.Az Always éjszakai sajnos nekem nem elég(már próbáltam).Ezért keresek vastag betétet.Most rátaláltam az Olivia egészségügyije vált be.
2019. dec. 21. 19:51
 6/8 A kérdező kommentje:

Akinek van még ötlete az nyugodtan írhat😊

És mégegyeszer köszi az elözőknek.

2020. jan. 14. 20:57
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Always Classic. Na az tényleg vastag és egész jól bírja.
2020. febr. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit :D (első voltam)

Tényleg az én tippemre próbáltad ki az Oliviát és így bejött? Örülök neki!

2020. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!