Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik egészségügyi betét a...

Melyik egészségügyi betét a legjobb?

Figyelt kérdés
Az Always-tól nem egyszer kellemetlen bőrpír jelentkezett, váltani szeretnék. Libresse-t próbáltam, de mintha nehezen szívná fel a vért. Ti mit használtok, mi vált be leginkább?

2019. máj. 12. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Lidl saját márkás betétje vált be idáig a leginkább.


[link]

2019. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Softelle- persze az egyik legdrágább, de én csak énnel használom, amúgy ob applikátoros tampont
2019. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Lidli betét, Jessa vagy még valami Olivia vagy mi :/
2019. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Bella. Kényelmes pamutos. Alig érzem.
2019. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Libresse Natural Care, az is pamutos hatású.
2019. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak az Always termékek, kb minden mástól fél nap alatt begyulladok. Ennél valahogy jobban megoldották a szellőzést, és soha semmi bajom.
2019. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem pont a Libresse vált be legjobban. Szerintem erre a kérdésre nem fogsz egyértelmű választ kapni, mert mindenkinek más és más a leginkább bevált
2019. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én csak annyit írok, hogy a DM saját márkását ne is próbáld ha erősebb a vérzésed, mert nagyon lassan szívja fel a vért, ha egyáltalán felszívja. Ha egyszerre jön egy nagyobb adag, akkor kb. futhatsz a WC-re.

Amúgy nekem at Always a legjobb eddig, Libreset is szeretem. Tenat annyira nem.

2019. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a Bella novat szeretem puha kenyelmes és még a naturella maxit is.
2019. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Auchanban kaphato lila szine van.nejlonos es ha csdndes helyen lepek picit hallom h zorog ugyanskkor nagyon jo mert olcso es nagyon vastag es jo hosszu sok vert tud magaba szivni.mindig ezt hasznalom olyan mint ha pelenkaba lennek de legalabb biztonsagba erzem magam nem azok at nem csuszkal.ejjelre kettot rakok be ugy omlik egyiket hatulra masikat elore ugy h egy darabon egymason is vannak igy ejjel sincs atazas.akk kenyelmetlen de ennyit ki kell tudnom birni no létemre mas megoldast nem tudok.mindhatjuk ugy is h peludos vagyok 😂
2019. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!