Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha most fogok először fogamzás...

Ha most fogok először fogamzásgátlót iratni nőgyógyásszal, akkor meg fog vizsgálni? Vagy csak simán felírja? Hogy megy ez? Még nem voltam pasival

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Megvizsgál, elküld vérvételre (ha normális orvost fogsz ki).
2010. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem vizsgál meg és nem küld el vérvételre, akkor azonnal keress másik orvost.

Ezek a vizsgálatok fontosak, de sajna manapság jópáran leszarják..

2010. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elmondanátok nekem, hogy hogy zajlik egy ilyen vizsgálat? Egy kicsit félek tőle :)
2010. júl. 19. 22:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem jó pár nőgyógyásszal volt dolgom az elmúlt 15 évben (fizetőssel is), egyik sem küldött vérvételre.

Tapintással megnézi a méhedet, kenetet vesz (rákszűrés), aztán ír valamit. Ha nem válik be, visszamész, ír egy másikat.

Ha jó doki, a melledet is megnézi, ha nem, akkor kérd.

2010. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem se küldött vérvételre, az egyik legkevesebb hormontartalmút írta fel.

persze kenetvétel meg tapogatás volt.

2010. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vérvétel a májfunckió ellenőrzésére kell. Ha vkinek nem jól működik a mája, nem szedhet fogamzásgátlót.
2010. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!