Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2éve szedek fogamzásgátlót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2éve szedek fogamzásgátlót, kiderült h migrénem lett a gyógyszertől, beszéltem a nőgyógyásszal ő a hüvelygyűrűt írta fel, de félek tőle mivel a tampont sem tudom elviselni ráadásul azt se írhatják fel migrénes nőknek?

Figyelt kérdés
olvastam erről a pharmatexes dolgokról, de nembízom bennük annyira,gondolkoztam a méhen belüli fogamzásgátlásról, de ott meg annak a kockázata áll fenn, h nem lehet majd gyerekem, óvszert nem bírom száradok tőle:Svalaki tud vmi jó módszert? A lényeg h hormon mentes legyen! :Sköszii
2011. jan. 31. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

talán a női kondom, de azt is fel kell helyezni, viszont biztos nem lesz gond a migréneddel. a rendes óvszer is használható, ha találtok hozzá megfelelő síkosítót, de az is lehet, hogy elég lenne csak márkát váltani.

több tippem nekem nincs =S

2011. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem itt kéne feltenned ,ide szakorvosokat javaslok ,csak ők tudják a helyes megoldást !
2011. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
beszéltem szakorvossal csak a hüvelygyűrűt mondta...:S
2011. jan. 31. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát pedig esélyes, hogy attól is migréned lesz. Gyakorlatilag az összes értelmesebb lehetőséget kilőtted.

Max használj pesszáriumot spermiciddel együtt, úgy elég megbízható.

2011. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!