Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jött meg a menstruációm?

Miért jött meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Ma megjött a menstruációm, pedig legkorábban dec 17-én kellett volna.. nem is volt semmi előjelr, hogy meg fog jönni, kicsit meg vagyok mosg ijedve. Nem szedek semmilyen fogamzasgátlót vagy gyógyszert ami befolyásolná és soha nem volt még ilyen, mindih rendszeres

(Hétvégén voltunk együtt a barátommal, védekeztünk mint mindig ha ez számít valamit)

Mi lehet a baj? Menjek nőgyógyászhoz?

21l



2019. dec. 5. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer belefér.
2019. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggódsz, akkor hívd fel a dokit. Ő majd megmondja, hogy normális-e, vagy menj be hozzá vizsgálatra.
2019. dec. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszer-egyszer történik ilyen, az nem gond. Általában kkor fordul elő, ha előző ciklusban nem volt peteérés, így a következőben előbb megtörténik, mint általában, ezzel lerövidítve a ciklust.
2019. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18 vagyok de nekem sem állt be teljesen még
2019. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!