Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több, mint egy hete nem jött...

Több, mint egy hete nem jött meg az amúgy rendszeres a menstruációm, és nem vagyok terhes, más is járt már így?

Figyelt kérdés
Kb. fél évvel ezelőttig még fogamzás gátlót szedtem, amíg úgy döntöttem, nem hormonozom tovább magam. Abbahagyása után ugyanúgy rendszeres maradt a menstruációm, és ez volt rá jellemző anno a tabletta szedése előtt is. Most viszont már több, mint egy hete késik, ami szokatlan számomra. Elvégeztem két különböző tesztet két különböző napon, mindegyik negatív lett. Évente járok nőgyógyászati vizsgálatra. Várjak még, hátha megjön, vagy siessek orvoshoz? Kinek mi a tapasztalata?

2019. szept. 13. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még egy hetet várhatsz szerintem. Nem voltál mostanában túlságosan stresszes?
2019. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De sajnos igen, lehet hogy attól van... viszont máskor ha az voltam sem késett. :/
2019. szept. 13. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még várnék, maximum kérj egy hét mulvara időpontot orvoshoz, ha addig nem jon meg, elmész. De szerintem csak a túlzott stressz. Írj, ha megjött!
2019. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, tegnap megjött! :) Kő esett le a szívemről. 40 napos lett a ciklusom, sosem volt még ilyen, remélem nem is lesz többször.
2019. szept. 15. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Szuper! :)
2019. szept. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most 35 napos lett a ciklusom, még -5 nap, és elégedett leszek. :D
2019. okt. 19. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!