Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendetlenkedik a menstruációm....

Rendetlenkedik a menstruációm. Rövidebb és kevesebb az eddig megszokottnál. Valaki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Pár hónapja volt előszőr hogy 2 nap barnáztam aztán 2 nap gyengébb mensim volt (egyébként 28 napos ciklusaim vannak 5-6 naposak). Arra gondoltam terhes lehetek de ez már kizárva. Jött mégegy hónap szintén több nap barnázás de a megszokott 5-6 nap mensi helyett csak 3 volt és gyengébb a megszokottnál. Émelygtem többször is hányingerem lett, extrém mell fájásom volt ( mint mikor szoptattam és annyira megduzzadt hogy alig vártam h egyen a baba) mensi előtt. Gondoltam mostmár el megyek dokihoz. Mire kaptam időpontot le ment mégegy ciklusom ami épp normális volt. A doki megvizsgált, kenet...stb azt mondta minden rendben nem kell aggódnom. Aztán a kövi hónapban újra barnázás...stb Sokat olvasgattam mi állhat a háttérben ittam ebben a hónapban a lady ciklus teát. Annyi változás lett hogy kimaradt a barnázás és a cici fájás viszont maradt a 3 napos gyenge menzesz, Szerintetek lehet valami gond vagy ez tényleg normális? Úgy érzem a tea segített, elég lehet ha azt folytatom tovább és minden helyreáll vagy menjek másik orvoshoz? Szeretnénk még egy babát igaz nem most rögtön de tartok tőlle h valami komolyabb hormon bajom is lehet akár.

#hormonzavar #menzesz #rövid gyenge ciklus.
2019. dec. 6. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz menj inkább. Lehet, a prolaktinnal, progeszteronnal van valami.
2019. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!