Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hamarosan gyedről fogok...

Hamarosan gyedről fogok visszatérni a munkavilágába. Érdemes előtte valami hasonló tanfolyamot elvégezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, jó reggelt!

Gyeden lévő anyuka vagyok. 2018 decemberében kényszerültem táppénzre, kórházba utalt az orvosom, januárban szültem. Tavasszal (április,május) szeretnék vissza menni dolgozni, de munkahely váltásra kényszerülök. Végzettségemet tekintve: tb- és bérszakelőadó, jogi asszisztens vagyok. Tapasztalatomat tekintve: a HR osztály legkülönbözőbb munkaköreiben megfordultam már (képzési adminisztátor, munkaügyi ügyintéző, HR adminisztrátor, bérszámfejtő és tb ügyintéző) kivéve a toborzást és a bussiness partnert.

Na most a problémám a következő: mint említett új munkahelyet kell keresnem és mindenképp tartanom kell a lépést a jogszabályok változásával. Szeretném ha látná a leendő munkaadóm, hogy nem csak az etetès-pelenka csere-gügyögés töltötte ki a napjaim, hanem képeztem is magam, fejlődtem és jól dönt ha engem alkalmaz.

Ezeket a tanfolyamokat nézegettem:

[link]

[link]

[link]

Természetesen az év eleji törvényi változások konferencián kívűl.

Szerintetek érdemes egy ilyen tanfolyamba beruházni? Nem olcsó, a HR basic magánszemélyként 380 ezer ft. De ha tovább tudok fejlődni vele a szakmámban, akkor belevágok.


2019. nov. 19. 09:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy excel- egy nyelvi képzést (mindkettő volt a munkahelyemen és akkor használtam is, de rengeteget felejtettem) és egy már említett jogszabály változásos workshopot mindenképp elvégzek. De érdemes még mellé vlmit?
2019. nov. 19. 09:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezeket Hr-esként nem ajánlom, egyik sem ad sem megfelelő tudást, sem rendes végzettséget.
2019. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves "HR-s"! Leírhattad volna, hogy mit ajánlasz. Legalább mint szakmabelinek. Nekem egyetemet már nincs időm elkezdeni. De magam miatt is kell, hogy tudásom frissítsem, mert a mi szakmánkban sok az az 1 év itthonlét.

Amúgy TB szempontból a Samling az jó, előző munkahelyem, TB ügyintézői munkaköröm által jártam hozzájuk havi 1 alkalommala TB klubba. Dr. Bogdán Zsuzsanna volt a főelőadó és rengeteget tanultunk tőle a csoporttársaimmal.

2019. nov. 19. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Béresként az éves továbbképzés szerintem elég. Inkább a nyelvet ajánlom.

Persze függ attól, hogy pontosan mit szeretnél csinálni, külsősként/belsősként stb.

2019. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!