Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szóljak a barátomnak hogy...

Szóljak a barátomnak hogy megjött vagy nem kell? Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Itt fog aludni nálam már régtol tervezzük nagyon. Félek majd szexet akar, nekem meg nem lehet. Meg nem volt egyszer sem

18 vagyok ő már 20 és volt csaja


2019. dec. 6. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
" szexet akar, nekem meg nem lehet. Meg nem volt egyszer sem" Érthetöbben?
2019. dec. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Te tényleg 18 éves vagy? Nem oviba jársz még véletlenül?
2019. dec. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Egyrészt szólsz neki, ha felnőtt megérti másodrészt pedig lehet ilyenkor is, kérdés mennyire zavar titeket. Törölközőt raktok magatok alá, vagy mentek zuhany alá stb, ott nem kell félni, hogy bármi véres lesz.
2019. dec. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Azért első alkalomnak elég durva lenne rögtön menstruáció közben kezdeni, meg szerintem egy 20 éves fiú is csak lesne.
2019. dec. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Még jó, hogy elmondod neki. Szerencsétlen reménykedik valamiben aztán tenyereljen a vérbe? Vagy hogy gondoltad? Beszélgess vele, azért van szád.
2019. dec. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Még nem kellene szexelni, mert agyilag rohadtul nem vagy érett hozzá.
2019. dec. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Valószínű már azóta szóltál neki. Ha valaki ilyet nem ért meg, akkor csak arra megy... Miért ne aludhatnátok csak simán együtt?! Ha szeret, ez nem okoz neki problémát. Ki fogja bírni a következő alkalomig.
2019. dec. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!