Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött a menzeszem? Szerintet...

Megjött a menzeszem? Szerintetek így jó? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Ma edzésen lesz holnap és holnapután meccsem.Kezilabda.

Tegnap jött meg.

Szárnyas betét+2 bugyi és egy szűk nadrág segít hogy ne mozduljon el??

L/18



2019. nov. 29. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tampon lenne a legkenyelmesebb.
2019. nov. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha sportolsz, jobb lenne áttérni a tamponra. Sokkal kényelmesebb.

Esetleg még intimtölcsér, bár abban nincs tapasztalatom.

2019. nov. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a tampont ezért mindenképp betét így nem csúszna el?
2019. nov. 29. 08:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kezilabdaban sokat kell futni, ugrani, hirtelen mozdulni. El is eshetsz es mar el is mozdult.
2019. nov. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Probalkozz kicsi tamponnal, hidd el, meg lehet szokni, össze sem hasonlítható a betettel.
2019. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sssaszem ***** válasza:
OB comfort mini tampont ajánlom. Bár én sosem hordtam/ hordok tampont. Neked a OB comfort mini tampon lenne megfelelő.
2019. nov. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is utálom a tampont ezért kizárásos alapon betéteztem. Én annak idején vívtam. Versenyekre is jártam, akkor is, ha megvolt, és egyszer sem fordult elő semmi kellemetlenség a betét miatt. Peig fehér ruhában kell lennünk. Ami azért elég kockázatos vérzés alatt. Én is két bugyival, meg egy feszes cicanacival szorítottam a helyére. Mindig jól működött. Mondjuk nem tudom te milyen betétet használsz, én éjszakait hordtam mert jó hosszú és széles ahoz a két bugyi és cicanadrág ellenére mégiscsak elmozdulna valamennyit, még akkor is a betétre tudjon folyni, ne pedig mellé.
2019. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!