Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon durván szőrös vagyok...

Nagyon durván szőrös vagyok lányként, mimdenhol, mit tegyek?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. A lábamon, karomon mindig is nagyon hosszú, erős fekete szőr volt, meghazudtolta a legtöbb férfit...

Pluszban a fenekemen, fekete kb. 1 centis vastag szőrök vannak... A derakomon 5-6 centis hosszú szőrök. Vastag fekete erős bajszom. Hasamon fekete csíkban a köldökömig szőrös. A mellemen is vannak...


Komolyan, mit csináljak, a fenekemet, bocs, ha gusztustalan vagyok, nem a segglyukamat, hogyan szőrtelenítsem?? V és gig az egész, a derakom, a hátam....


Szerintetek ez még normális? A szőrtelenítésen kivül valami?? Azzal is szívtam mert anyámék nagyon sokáig, 16 éves koromig nem engesték, nagyon gúnyoltak és zavart... Utána is csak titokban tustam, ha nincsenek itthon... Mert régen sem szőrtelenítettek....


Most nagyon megijedtem. A combom tudtam, hogy szőrös, de a fenekemen nem voltak fekete erős szőrök.


2019. dec. 9. 23:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

PCOS-s lehetsz. Hormonvizsgálat. Tesztoszteron, ösztrogén egyik többlet,vagy másik hiány.

Keress egy nőgyógyaszt és ne ereszd el a grabancát,míg nem lesz egy ciklus 3-5 napi es egy 20-22. napi labor kerő beutalód.

2019. dec. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
A családban vannak még többen, akik ennyire szőrösödnek? Minimális esélye van, hogy ezt dobta a gének rulett játéka, sokkal valószínűbb, hogy az első válaszadónak igaza van.
2019. dec. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%
Borotva.
2019. dec. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Borotva az, nem igen használtam. 1 óra múlva borosta. Nem, nem szőrösek ennyire, hajam viszont nekem nagyon vastag. Apámon férfi létére alig van szőr... Csak az arcán szinte... Anyám se szőrös...


A ciklusom 2 havonkénti volt régen, most inkáb ilyen 50 napos... De betudtam annak, hogy hosszabb...


Sajnos az arcom, vonásaim is elég férfiasak lettek a korábbi arcomhoz képest... Úgy mondjuk amilyen 2 éve volt, nem csak én mondom, más is....

2019. dec. 10. 01:07
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Már az 50 napos ciklus is extrém hosszú, régen el kellett volna menned orvoshoz.
2019. dec. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem engedik meg itthon, az meg a másik... Ha beteg vagyom, nem engednek dolihoz, ordibálnak, egyszer majdnem meghaltam miatta. Ha titokban elemntem, beköptek. Barátom nem lehet, sehova nem menehetek, ezért nem mentem még dokihoz.
2019. dec. 10. 04:57
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Tanulsz még? Esetleg nem dolgozol? Diákmunka? Mi az, hogy 21 évesen nem mehetsz orvoshoz?! Ne nevetess már.


Hormonális betegséged lehet, erre utal a hosszú ciklus és a szőrösödés is. Fel kellene keresned egy endokrinologust, szükség van hormonális vérvételekre, inzulin/cukorterhelésre, mellékvese vizsgálatra. Ha kiderül mi a fő gond, akkor jól kezelhető, és csökkenni fog szőrösödés is.

Nekem is vannak ilyen gondjaim, de én borotválom magam mindenhol, arcon a szőrszálakat csipesszel szedem hetente. Megtanultam vele együtt élni...

2019. dec. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
14%
Nincs semmilyen betegséged, ez ilyen genetika. Nálunk is van családban akinél erős kinél nem. Én szeretem a szőrös csajokat adj elérhetőséget. Olyan férfi kell akinek így tetszel ^^
2019. dec. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Kibeszélt itt férfiakról?? Nem a férfiak miatt zavar, jézusom....
2019. dec. 10. 08:11
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

Megjött a faxxopó 47%os és szépen lepontozta a hasznos tanácsokat,mert neki van egy jobb. Maradj így betegen,mer neki tetszik a szőr.

Kár volt felkelned öcsém.

2019. dec. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!