Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációval kapcsolatos...

Menstruációval kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

1. Este több általában a ver ha megvan? (h pl alapból olyan közepes, kicsit több vér volt akkor este elég a tisztasági vagy rakják vagtagat)

2. Amikor először jön meg abban időszakban (pubertás) szoktunk fogyni?

3. Ha még szűz vagyok és elég fiatal akk is használhatók tampont?) sokkal jobban érzem magamat ha tampont használok)

Előre is köszi


2019. dec. 12. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Nekem éjszaka kevesebb folyik pl. de így is vastag betétet teszek be, mert félek a balesettol.


2. Nem, mensitől nem fogy az ember általában.


3. A szűzhártyának semmi köze a tampon használathoz, nyugodtan használd azt ha neked kényelmesebb, de ügyelj a tisztaságra, higiéniára, azért 2 óránként cseréld.


+ miért nem anyukadat kérdezed ezekről?

2019. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En ejszakara tampont hasznalok. Bar este alapbol kevesebb a ver, ahogy azt elottem is irtak.
2019. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Ha menstruálsz nem elég a tisztasági betét, bármi történhet, főleg éjszaka, alvás közben észre sem veszed.

2. Menstruációtól nem fogysz, nem is hízol.

3. Használhatsz tampont, ha fel tudod rakni, és rendszeresen cseréled.

2019. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
+ egy jó tanács mindenképpen a legkisebb mini tamponnal kezdj. Az első egy-két alkalommal még szokatlan lehet felhelyezni és ha nincs jó helyen, akkor mozgás közben érzed, hogy ott van, szóval jobb többször cserélni a kicsit legalább amíg bele nem jössz. Utána már nyilván mehet a normál méretű is :)
2019. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

1. Mikor hogy. Nálam is általában éjszaka kevesebb. Vannak külön éjszakai betétek is, ha sokat vérzek akkor azt használom, eddig éjszakai betéttel nem áztam még át. * le is kopogom *

2. Testsúly változást tudtommal nem befolyásol a menstruáció.

3. Szűzeknek vannak applikátoros és mini tamponok is. Eleinte furcsa lesz felhelyezni, de aztán belejössz! :)

2019. dec. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm

Ui:A tamponnal nincsen gondom

2019. dec. 13. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!