Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sos! Nagyon kellene a segítség...

Zsannuska0204 kérdése:

Sos! Nagyon kellene a segítség lányok! 11 / L vagyok és a menstruációval kapcsolatos! Lehet, hogy menstruáció? Életemben nem volt!

Figyelt kérdés

2015 december 30.-án vettem észre a bugyimon egy barna foltot ! De csak aznap ! Másnap semmi..! 2016 január 17.-én volt megint olyan folt a bugyimon majd semmi ! Másnap is csak semmi !nem viszket , se nem büdös , csak egy picit , de tisztára bevagyok pánikolva ! És kérlek személyes válaszokat küldjetek , mert nem hiszek a honlapokon nagyon ! Jöszönöm!

A pánikbaesett lány


2016. jan. 18. 15:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj, ez már az, előbb-utóbb meg fog jönni rendesen is, legyen nálad mindig betét. :)
2016. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
26%
Nőgyógyász?
2016. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Miért írja mindenki mindenhol a nőgyógyászt ??
2016. jan. 18. 15:58
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Mert ha urologust vagy ful-orr-gegeszt irnanak az eleg fura lenne.
2016. jan. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom, jó kérdés, ne foglalkozz vele, semmi bajod, menstruálni fogsz, ezzel nem kell nőgyógyászhoz menned.

Lehet, hogy pár nap múlva megjön rendesen, de az is lehet, hogy még egy évig csak barnzázgatni fogsz.

2016. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De az nem baj , hogy mindig csak egy napot van olyan izé ??
2016. jan. 18. 16:07
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem baj,nyugodj meg:) Meg fog jönni rendesen,betét legyen nálad mindig ha gond adódna.
2016. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
35%

Ne haragudj, de ezt miért nem anyukáddal beszéled meg?

Egyébként meg semmi bajod nincs, meg fog jönni nemsokára rendesen is. Pánikba meg majd akkor ess, ha olyan 7 év múlva szeretnéd, hogy megjöjjön, és nem fog.

2016. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%
Egyáltalán mit keres egy 11 éves gyerek itt? Én még a játszótéren játszottam a barátaimmal ilyen idősen..
2016. jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Most nem értem, miért kell azért leosztani egy 11 éves kislányt, mert megkérdezett valamit.

Szerintem nem ő tehet arról, hogy nem meri ezt a kérdést az anyukájának feltenni.


És én is játszottam 11 évesen a többi gyerekkel a játszótéren, de bizony, naponta-kétnaponta én is netezgettem 1-2 órát.

Felnőtt, értelmes nő lettem.

2016. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!