Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedvező ár/érték arányú...

Kedvező ár/érték arányú menstruációs kehely?

Figyelt kérdés
Már egy ideje szeretnék intim kelyhet, és meg is született az elhatározás hogy veszek. A drogériás árakkal voltam tisztában. Volt, akinek bevált simán az olcsóbb, de többen nem ajánlották. Ha tényleg jó minőségűt szeretnék, akkor kénytelen vagyok netről rendelni drágábban?

2019. dec. 13. 01:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így voltam mint te, és végül megvettem a dm-es T.O.C. márkájú kelyhet. És alkalmas a feladatára, ez az amit ki szeretnék emelni. Mert viszonyítani nem tudok, viszont én úgy gondolom h jól működik. Első alkalommal kellemetlen volt és nem is találta meg a helyét, ezért szivárgott , de valahogyan másodszorra egyből sikerült jó helyre tennem . Úgy mint minden kehellyel ezzel is ismerkedni kell. De így utólag nem bánom hogy ezt vàlasztottam. Még egy használati tipp: ha úgy érzed hogy nincs a helyén akkor mozogj benne, és helyre csúszik, mert én úgy jártam vele, hogy kellemetlen volt és csak azt vettem észre hogy nem érzem. Azt gondoltam hogy kiesett, de nem, bent volt és jó helyen.
2019. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kurama88 válasza:

Szia, a fb on van egy csoport, jelentkezz! Ott minden kérdésedre választ kaphatsz, a csajok nagyon rendesek és tapasztaltak is. Intim kehely, mosibetét( az eredeti) 😊

Egyébként a DM-ben (Meluna) és a Rossmannban (Selena) kaphatók megbízhatók és nagyon sokan használják, pl én us Melunát használok! 😊

2020. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, én a rossmanos facelle-t tudom nagyon ajánlani olcsó de jó minőségű. Viszonylag puha de könnyen kinyílik. L
2020. máj. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!