Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló injekció . Hogy...

Fogamzásgátló injekció . Hogy erjem el h felírja a doki?

Figyelt kérdés

Holnap megyek nőgyógyászhoz . 3 hónapos fogamzásgátló injekciót szeretnék feliratni ..

milyen indok kell hozzá?

A rendszertelen menstruacio , és az irgalmatlanul fájó görcsök miatt szeretném!

Élek nemi életet , 18 éves vagyok szóval már felnőtt korú !


2019. dec. 17. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rám hallgatsz, sehogy! Nekem kérés nélkül is felírta maszek alapon, de elolvastam a patika.hu-n a betegtájékoztatóját. Ki sem váltottam. Akkora hormonlórúgás, a mellékhatások teliholdarc, stb., stb. Nem véletlenül nincs elterjedve.
2019. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és igen,hasonló gondokat mondtam el neki, mint amit te is leírtál. Erre felírta ezt a 3 hónapos injekciót. Ki sem váltottam. Ha annyira szuper lenne, akkor senki nem szedné inkább a fogamzásgátló gyógyszert.
2019. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Hat igazából nekem bármilyen más fájdalom jöhet, inkább fájjon 4 fogam egyszerre csak ne a görcs gyötörjön mert nem bírom már elviselni !

Bele vágok ebbe aztán majd kiderül ..

2019. dec. 17. 13:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább a tabit szedd szünet nélkül. Akkor nem lesz megvonasos vérzés sem, nem kötelező a szünet tartása.
2019. dec. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerinte is jobban járnál egy hosszú szedési ciklusú tablettával, azt legalább abba lehet hagyni, ha bajod van tőle.

Az injekció mellett elég gyakori, hogy össze-vissza vérzés jelentkezik, pár kérdéssel lentebb is volt egy, hogy megkapta az injekciót és 9 napja vérzik...

2019. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is lebeszélnélek. nekem teljesen kaotikus lett tőle a menstruációm. volt, hogy 2 hétig véreztem, majd kb 10 nap múlva megint megjött..és az utolsó injekció után még majdnem 1 év volt, mire helyreállt. inkább a spirál
2019. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezekre a mértékű görcsökre nem hormont kellene szedni/injekciózni, hanem utánajárni, mi okozza. A fogamzásgátló (legyen az injekció vagy tabletta) csak palástolja a görcsöket/vérzés mennyiségét, de a problémát nem oldja meg.

Endokrinológus véleményét kikérném a helyedben, de te tudod.

2019. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!