Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A két hátsó fogamat fogják...

A két hátsó fogamat fogják húzni. Azt mondta a doki, hogy injekciót fogok kapni. AZ injekció Fáj?

Figyelt kérdés
A két hátsó felső fogamat húzzák.
2011. máj. 22. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Jobban fájna, ha nem kapnál. Kicsit fáj, de csak egy pillanat az egész. Ki lehet bírni.
2011. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem egészségügyi okok miatt több fogamat húzott szájsebész. A szúrás kicsit kellemetlen, de ne parázz és ne idegesítsd fel magadat, szóval mély levegő. Nekem a felső fogamnál az volt kellemetlen mikor a szájpadlásom felől szúrt.

Ha beadta az injekciót, utána 10 perc és úgy lezsibbadsz, hogy nem is érzed majd, hogy mit csinál a doki, csak azt érzed, hogy jé, matatnak a szádban.

2011. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most vagyok túl 3 bölcsességfog műtéten. Az első műtétnél nagyon izgultam, az volt életem első injekciója(tömték a fogaim, de azt mindig injekció nélkül).

Szóval nagyon féltem a tűtől, az ínyemben(én izgalmamban valamiért mindig elkezdek röhögni mindenen akkor is ezt történt). Bementem és a doki mondta, hogy ez lesz a műtét legkellemetlenebb része. Hittem neki, bár úgy gondolom TÉNYLEG nem fáj...5 injekciótól zsibbadt el az arcom, de tényleg nagyon jó volt. Én valamiért nagyon kellemes emlékekkel gondolok vissza fogműtétekre, pedig nem magán rendelőben szedetettem ki.

Izgulj nyugodtan a húzás előtt, de NE félj, valóban nincs miért!!!

Sok sikert és egészséges fogakat:)))))

2011. máj. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fáj jobban, mint egy szúnyogcsípés! :) Ne félj, egy pillanat alatt túlleszel rajta!
2011. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi a válaszokat :)
2011. máj. 23. 18:53
 6/8 anonim válasza:
Én 4 szurit kaptam szájsebészeti műtét előtt és egyik sem fájt, sőt szinte meg sem éreztem a szúrásokat :).
2011. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egészséges ínybe nem fáj, igazából nem is nagyon lehet érezni, főleg ha jó adja be a doki. Nekem egyszer fájt úgy hogy majd beszartam, de az azért volt, mert a gyulladt fogam mellé kellett adni.
2011. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem fáj ha nincs begyulladva, és kérj egy kis lidokainos ecsetelés a tűszúrás helyére, semmit nem fogsz érezni!
2011. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!