Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hétig beteg voltam ( mandula...

2 hétig beteg voltam ( mandulagyulladas) antibiotikumot szedtem. Késhet ettől a menzeszem?

Figyelt kérdés

4.én vettem be az utolsó szem gyógyszert is. A betegség első hetében aktilduot írt az orvos be is szedtem de nem múlt el ezért vissza mentem írt fel megint gyógyszert az már valami más volt nem emlékszem a nevére. Be szedtem azt is . Azóta eltelt egy kis ido de lehet hogy hatással lehet a menzeszemre?

Miután be szedtem a gyogyszereket még elég csunyan kohogtem de elmúlt magától. 17/L



2019. dec. 22. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet az antibiotikumoktól.
2019. dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemi életet élsz? Terhes nem lehetsz?

Egyébként lehet betegségtől késés, de nem ennyi idő után. Ha most lennél beteg, akkor azt mondom, hogy igen, de mivel írtad, hogy már 4-én vetted be az utolsót, most meg 22-e van, így azt mondom, hogy lehet csak szimplán késik.

2019. dec. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már vagy 4 hónapja nem voltam senkivel és azóta menstruáltam is így terhes nem lehetek.
2019. dec. 22. 18:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak szimplán késik, vagy még utóhatása a betegségnek, vagy nagyon erős gyógyszereket kaptál. Vagy van, hogy mindenfajta különösebb ok nélkül is késik a vérzés, vagy netán ki is marad.
2019. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát amit másodjára kaptam azt 7 szemes volt. Szerintem azért annyi mert erős de nem tudom
2019. dec. 22. 18:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Magától a betegségtől is késhet,amire a gyógyszert kaptad és az antibiotikumtól is.
2019. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Késhet. Nekem is volt már ilyen antibiotikumtól, sőt olyan is volt, ami nagyon erós szúrós szagú folyást okozott. Fontos, h az antibiotikumot ezek ellenére is végig kell szedni!
2019. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát azóta sem jött meg szerintem már ebben a hónapban nem is fog. Kíváncsi vagyok januárban mi lesz. Ki is maradhat tőle vagy az már túlzás?
2019. dec. 28. 20:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, azt sajna nem tudom megmondani, h kimaradhat e. Nekem még nem maradt ki teljesen antibiotikum kúra miatt. Persze ez nem jelenti azt, h nem is maradna ki bizonyos gyógyszertől, mivel elég sok féle antibiotikum létezik, és én csak néhány fajtát szedtem még eddig.
2019. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!