Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kiderült a nőgyógyászati rákszűrés alkalmával,hogy p3-as szintű elváltozást találtak. Felírt az orvos 30 db kúpot. 10 db CNS és 20 db D kúpot. Három hónapig kellett a kúpokat alkalmazni. Ezidő alatt nem volt szexuális életem. Múlt héten voltam kontrollon.

Január közepén lesz meg az eredményem.

Újra elkezdtem szexuális életet élni állandó partner mellett. Azt tapasztalom,hogy a külső nemi szervek fájnak,a folyás pedig zöldes.

Nem értem az egészet. A kúpokat az orvos utasításai alapján alkalmaztam,most pedig kellemetlen tünetek jelentkeztek.

A kúpok állhatnak a háttérben vagy mi okozhatja ezeket a kellemetlen tüneteket?


2019. dec. 23. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a partneredtől szedtél valamit össze. A zöld folyás általában baktérium ill. egysejtű fertőzés.
2019. dec. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
El kell,hogy keserítselek, 1-nek igaza van.
2019. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!