Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy megjöjjön?

Mit tegyek hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés

Kezdek aggódni hogy nem jön meg ebben a hónapban 3-4 napja késik és a Clue menstuációs naptárt használom általában pontos.

Egyáltalán nem élek nemi életet se.

16L



2019. dec. 25. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
3-4 nap késés belefér, még 16 évesen ki is maradhat vagy csúszhat többet is, nem jelent bajt.
2019. dec. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 évesen még össze-vissza jön a dolog, 3-4 nap az nem para egyáltalán. Nekem is volt úgy annyi idősen, h késett, előbb jött, kimaradt, de még olyan is, h egy hónapban 2x jött. Nekem olyan 19 éves koromra állt be normálisan.
2019. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most látom, h nem válaszoltam a kérdésre. Én, ha azt akarom, h megjöjjön (nem napokkal előbb, hanem ha tudom, h ma vagy holnap kellene) akkor 3 dolog van amivel jó eséllyel meg tudom indítani: forró fürdő, néhány pohár vörösbor (esetleg egyéb alkohol), illetve edzés/testmozgás. Nekem ezek működnek, de mégegyszer mondom, csak akkor, ha már amúgy is esedékes lenne neki megjönni!
2019. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ígyál sokat
2020. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!