Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim herpesz? (lent)

Intim herpesz? (lent)

Figyelt kérdés

Már együttvagyok a barátommal pár hónapja de most,hogy beteg lettem pár napra rá észrevettem,hogy kicsi piros hólyagok vannak a vaginámon,pontosabban a hüvelybemenetnél?

De miért csak most jött ki?

Elkaphattam máshol is?

Annyira félek..nemtudom hogy közöljem vele :(:(



#herpesz #betegség #Intimherpesz
2019. dec. 26. 03:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Bizony, az intim herpesz (lent) van
2019. dec. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát bizony közöld vele, mivel ha mással nem volt szex és eddig nem volt nálad intim herpesz, akkor tőle kaptad el (tudod, ez nemi érintkezés útján terjed, szörnyű, hogy vannak még olyanok, akik ezt nem tudják). Mind a ketten kezeltessétek magatokat a nemi gondozóban.
2019. dec. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű ő már tud róla csak nem vette komolyan. Különben védekezett volna. Így elkaptad tőle. Mindenkinél más időközönként jön elő, lehet hogy a barátodnak volt egyszer és ennyi, azt hitte meggyógyult pedig nem. A vírus egész életedben benned marad, visszatérő bőrgyulladásokat okoz (ami most neked van), ami kb 10 napig tart. A tüneteket lehet kezelni, orvos elmondja hogyan.
2019. dec. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel orvoshoz kell menni.
2019. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!