Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesz az ajkon, eléggé...

Kopito1985 kérdése:

Herpesz az ajkon, eléggé gyakori. Elkezdtem dolgozni futárként, korai kelés, egész nap hajtás, este alvás, majd megint kelés. Olvasom, hogy teafa olaj vagy citromfu olaj, szerintetek? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

A munka tetszik is, de mivel csomagokat hurcolunk, igy a kezünk piszkolódik, és mivel hirtelen kevesebbet alszom és fáradt vagyok, gyengébbnek érzem magam.

Kijött a herpesz is ajkamon.Herpesz krémet nem szeretnék mivel ha nem is az, de szerintem az már gyógyszernek minősül. Utánna jártam mit kellene fogyasztanom nap mint nap, hogy energiám nagyobb legyen. C Vitamin, zoldség cékla nyersen, fekete retek, vörös hagyma, gyümölcs: alma, kiwi. Valamilyen tanács, köszönöm előre is. Amikor herpeszem volt régebben akkor fogkrémet használtam rá, bár egy ismerősöm tudatta,hogy az nem jó mert tönkre fogom vele tenni a számat.



2019. nov. 16. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
istenem...
2019. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Teafa olaj nekem segített
2019. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom :) Vettem telviran kenőcsöt,azt mondta egy doktor barátnőm az a legjobb és nem lesz semmi gond :D meglátom
2019. nov. 17. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!