Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a különbség az aszexualitás...

Mi a különbség az aszexualitás, meg a későn érő vagy között?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra ,hogy majd elmúlik,meg stb. Meg a ,,majd idővel máshogy gondolod'' ilyenekre gondoltam.
2019. dec. 28. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

Annak örülök, hogy te érted a kérdést.

Mert én nem.

2019. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem ,hogy valaki pl: azt mondja magáról,hogy aszexuális 16 évesen, de pl: valaki meg azt,hogy ,,én biztos nem leszek szerelmes",meg ,hogy nem akarok barátot,családot . Na meg ,hogy én biztos nem megyek férjhez. Érted? Mert egy aszexuális is ugyanezt mondja,csak neki van indok rá mert aszexuális ,aki pedig nem aszexuális annak pedig nincs.
2019. dec. 28. 16:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a különbség hogy a "későn érőnek" idővel lesz párkapcsolata, él szexuális életet, átéli a szerelmet, az aszexuális pedig nem és nincs is igénye rá. Az egy másik kérdés, hogy ez sokszor magának az embernek sem egyértelmű és mondjuk azt mondja: "aszexuális vagyok" pedig még csak nem áll készen egy kapcsolatra/nem találta meg az igazit. Máskor meg pont fordítva. Na meg aztán egy aszexuális környezete a legritkább esetben hajlandó elfogadni, hogy az illetőnek nem lesz párkapcsolata és nem is vágyik rá és azt mondják neki, hogy "várd csak ki, majd ha jön az igazi". Szóval tulajdonképp a különbség az, hogy az aszexualitás az egy szexuális irányultság, a "nincs kapcsolatom" meg egy állapot, ami jó eséllyel elmúlik. Az meg, hogy valaki azt mondja 16 évesen, hogy ő sose lesz szerelmes, hát az egy másik kérdés. Lehet hogy nem, valószínűleg igen, de az ég óvjon mindenkit attól hogy vitába szálljon erről egy kamasszal. Majd rájön mit akar, ha itt az ideje.
2019. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!