Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek sincs nagy különbs...

Szerintetek sincs nagy különbség a drága és olcsó betétek között?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy a nagy márkák és az olcsóbb betétek között nincs nagy különbség.Barátnőm a múltkor lehurrogot hogy bellat használtam nem pedig Libresst. Mert hogy az milyen jó.Én nem érzem jobbnak.

2019. máj. 11. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sose használtam, csak szülés után pár hétig, de akkor egyfélét.


De a tamponnal is ez a helyzet. Én a Naturellát kedvelem (kedveltem, régóta nincs, azóta Duchesse), az agyonreklámozott OB nem jön be. Ezek a szuper bevonatok szúrnak, nem bírom elviselni.

2019. máj. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy lényeges kmlönbség azért van, a drágábban kevesebb van
2019. máj. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én naturellát használok. Egy ideig always-t,de az nem jött be. A naturella puhább,nagyobb biztonságérzetet is nyújt.
2019. máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel kelyhet használok de az erősebb napokon teszek be egy tisztasági betétet, Always Dailiest és nagyon szeretem pedig az első mentruációm volt az utolsó amit betétettel csináltam végig úgy gyűlöltem. :D Amúgy meg használd azt ami neked kényelmes és biztonságos, kit érdekel a barátnőd. Neki az a jó neked ez, senkinek semmi köze hozzá.
2019. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elvagyok a Lidlis betéten is :D
2019. máj. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nagy különbség. Én átlagban Lidl-s betétet használok, és avval tökéletesen el vagyok. De pl. próbáltam már Libresse betét is, és azt annyira nem szerettem. :/ Mármint, sokkal rosszabbnak érzem így összességében, mint pl. a Lidl-s betétet.
2019. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van némi különbség közöttük. Persze a különböző márkák közt kisebb-nagyobb mértékben jellemző. Mondjuk a Libresse és a Bella közt valóban nincs nagy különbség nekem van is itthon mindkettőből, mondjuk a Libresse nekem is jobban bejön, mert kényelmesebb a formája miatt, plusz mert pamutosabb a felülete. De persze kinek mi jön be. Ilyesmiért kár lehurrogni a másikat...
2019. máj. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!