Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borzalmasan viszket lent. Mitől?

Borzalmasan viszket lent. Mitől?

Figyelt kérdés

Már zavar a mindennapokba. Nincs kedvem miatta akár kikelni az ágyból, mert akkor csak rosszabb.

De milyen nemi betegségem van úgy, hogy szűz vagyok, nem járok sehol pisilni, csak itthon, és normálisan rendbe tartom magam. Szóval ez mitől van? A canesten kombi az használna?

18l


2019. dec. 29. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Valószínű candida fertőzés,szüzeket is megtalálja.Holnap vegyél vagy canestent vagy cns kúpot,de akár az orvoshoz is elmehetsz,lehet az jobb is lenne.
2019. dec. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Canesten krém és hüvelytabletta kell. Sajnos gombát bárki elkaphat. Az is elég, ha felborul a hüvelyflóra.
2019. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is borzalmasan viszketett, már volt, hogy sírtam mert annyira fájt a sok vakarástól. De csak kivülről viszkettem- Én is azt hittem, hogy valamiféle gomba. Vettem olyan tesztet amire kenetet kell keni, és kimutatja, hogy vírus vagy gombafertőzés van ( azt nem , hogy milyen csak azt hogy vírus vagy gomba) A teszt szerint semmi bajom nem volt. De durán viszkettem továbbra is, már azt hittem véresre vakarom magam. Így elmentem dokihoz. Doki szerint nem candida, nem gomba, szerint nincs semmi baj. Így a visketés miatt laborvizsgálatra küldtek. Vérvétel, vizelet, kenet vizsgálat. Kideült, hogy egészséges vagyok, csak 1 gond van. Durva allergiás reakció a túsfürdőkre, illatos szappanokra, és a tisztassági betétekben található anyagokra. Közölte a doki, hogy cserljem le a túsfürdőket kimondottam illatmentes és irritálómentes túsfürdőkre. Használjak intim mosogatógélt.

Én ilyet használok azóta, és nincs viszketés..

Szóval nem biztos, hogy gombás vagy vagy vírus fertőzésed van..Menj inkább orvoshoz vele.

[link]

2019. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az amúgy is jelen lévő gomba a hüvely ph egyensúlyának felborulása miatt elszaporodik, erre mondják hogy gombás valaki. Ez megtörténhet akkor is antibiotikumot szedsz. Fontos a pamut alsónemű a tiszta műszálassa helyett a szellőzés miatt, intim részt nem szabad mosni erősen parfümözött tusfürdővel stb. Próbáld ki a Canesten krémet, ha van rendellenes folyásod is akkor a Canesten combot (krém+kúp). Ha ezután is megvan akkor orvos.
2019. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Igen, lehet venni tesztet is, és így időt spórolsz.
2019. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyira mégsem zavar, hogy orvoshoz menj...
2019. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!