Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati gyulladásra,...

Nőgyógyászati gyulladásra, tudtuk ajánlani valami vény nélkül kapható gyulladáscsökkentőt?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a hasam. Nem, nincs folyás és nem gomba.
2019. dec. 30. 18:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Még te írod,hogy nagy az isten állatkertje? Itt már leírták szépen,hogy ennek sok oka lehet (akár életet veszélyeztető is). De ha valóban egy gyulladás okozza,akkor is el kell menni orvoshoz,mert ha szereted,ha nem antibiotikummal kell kezelni. Nagyon sok fajta hatóanyagú antibiotikum van, olyan is ami nem okoz problémát. Ha elmondod az orvosnak,hogy penicillinre érzékeny vagy, és azt is megmondod,hogy melyiktől voltál rosszul,akkor ad mást. Persze mindegyik mellet igaz az,hogy szedni kell probiotikumot és azt is megpróbálhatod, hogy ha éhgyomorra, vagy étkezés után veszed be,akkor jobb-e.

Úgyhogy ne állatkertezzél,hanem menj el orvoshoz!

2019. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz,hogy legalább kiderüljön,hogy mi a baj.Az is lehet,hogy csak egy erősebb gyulladáscsökkentőt ír.Az antibiotikumal kapcsolatos gondjaidat meg mond el neki.Ha azt ír fel,de úgy döntesz,hogy nem akard beszedni nem muszály kiváltani,de legalább tudni fogod,hogy mi a bajod.
2019. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ha én az orvosokra hallgattam volna egész eddigi életemben, akkor már nem élnék.
2019. dec. 31. 18:32
 24/25 anonim ***** válasza:

Aha

Végül is a névzelen betanított munkádok, könyvelők, tanárok, autószerelők, takarítónők, programozók, kukások, rendőrök, mérnökök, bankárok, tűzoltók, vasutasok stb látatlanban pont jobb tanácsokat tudnak adni, mint az orvosok akik minimum 6+3 évig ezt tanulták és van eszközük megvizsgálni....


Tudod mit, vegyél a vajákos nénitől illóolajat és kamillateát biiiiizzzzztooooos segíteni fog

2019. dec. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Ja, közben kikúráltam magam orvosok és antibiotikum nélkül gyógynövényekkel és ezüstkolloiddal. Ennyi volt!

Köszi a sok buta és tudatlan hozzászólást. Egy lépéssel előrébb vagyok mint az orvostudomány.

2020. jan. 1. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!