Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami házi gyógymódot de...

Valami házi gyógymódot de gyorsan vagy legalább vény nélkül kapható gyógyszert. Összeszedtem valamilyen fertőzést és nagyon kellemetlen, vki ajánlana valami gyulladáscsökkentőt? (mellesleg állandó a partnerem, kizárt hogy tőle. )

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet jobban jársz ha "kizár"
2009. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hipermangan. lila szinu por, amit a fürdővizbe teszel. csak egy kicsi kell belőle, vard meg amig feloldodik és ülj benne egy ideig. patikaban lehet venni. vagy a kamillatea is jó, csak vigyazz nehogy leforrazd a puncidat. vard meg amig kihulik egy kicsit. remelem tudtam segiteni.
2009. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg meddő akarsz lenni, kezelgesd csak magad otthon...Ha ép méhhel akarod átvészelni, akkor dokival íratsz vmit.
2009. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
konkretan mi a gond? es honnan tudod h fertozes? vagy gyulladas? viszket? eg? kiutesek? szerintem ne panikolj be. ha nem birod ki hetfoig, menj fel az ambulanciara ha ilyen sulyos de ne kezelgesd magadat. ha nem olyan veszes akkor varj hetfoig es mkepp fordulj orvoshoz!
2009. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért kockáztatsz, hogy otthon akarod kezelgetni magad. Azt se tudod, hogy gomba, bakteriális vagy vírusos fertőzésed van. mindegyikre más a gyógymód. Viszont, ha nem kezeled, vagy roszzul kezeled, akkor nagyon súlyos következményei lehetnek. Vagy bírd ki hétfőig, vagy ha súlyos, akkor ügyelet.

(Az, hogy állandó partnered van még nem zárja ki, hogy nem tőle kaptad. Ő is hozhatta mástól, vagy lehet nem nemi úton terjedő is.

2009. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!