Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradt menstruáció, helyette...

Kimaradt menstruáció, helyette csak barna folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémám az lenne, hogy decemberi hónapban nem jött meg a menstruációm. 17.-én kellett volna jönnie, de semmi nem volt. Többször éreztem, hogy görcsöl a hasam, mintha megakarna jönni. Helyette 2 héttel utána barnás színű folyásom volt, de nagyon kevés mennyiségben. Tisztasági betét elég volt hozzá, első nap kicsit nagyobb mennyiség volt de az azt követő napokon szinte csak cseppek. Néha a wc papíron volt egy-egy rózsaszínes folt is, de a betéten már csak barna volt. Körülbelül 3-4 napig tartott ez a kis barnázás. ( a rendes menstruàcióm 7 napos, és nem mindig jön meg akkor, amikor számítok rá.) Voltunk együtt a barátommal, óvszerrel védekeztünk. Fogi. Tablettát nem szedek. December 28-án délután és december 29.-én reggel első vizeletből teszteltem. Mindkét teszt egyértelműen negatív volt. Akkor mégsem értem mi lehet a baj. Ha valaki tapasztalt már hasonlót, akkor szívesen várom az ő véleményét is. Érdemes lenne még tesztet csinálnom, vagy kizárható itt a terhesség?



2020. jan. 2. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nemi életet élsz, válts bérletet a nőgyógyászhoz.
2020. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen, mikor nagypapám kórházba került. Nem voltam együtt senkivel. Menj el nőgyógyászhoz, hogy a betegségeket is kizárd.
2020. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! El fogok menni orvoshoz!
2020. jan. 3. 00:16
 4/4 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Azóta kiderült esetleg, hogy mi okozta ezt?
2020. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!