Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájnak a melleim, mi okozhatja?

Fájnak a melleim, mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Már több mint két hete feszülnek és nyomásra érzékenyek a melleim, önvizsgálatot csinaltam de nincs semmi szokatlan. Holnap kellene megjönnie, de kicsit parázok, mert sosem voltam mellfájós. Kb. fél éve szedem ugyanazt a fogamzásgátlót, de dokiváltás miatt lehet, hogy az új a kisebb hormontartalmút írta fel, sajnos nem emlékeztem, melyiket szedtem előtte. Ja és múlt hó elején volt egy gyulladásom amire huvelykupot kaptam egy hétre. Ezekkel összefügghet? Tudom el kell mennem orvoshoz de addig is jo lenne valami megnyugtató :/

2020. jan. 2. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Youtube-Janka-Hormonmentes
2020. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól ne félj,hogy daganatod van! A daganat az kezdeti időszakban nem szokott fájdalommal jelentkezni és amire elkezd fájni,addigra már tudott a betegség. Ha az új orvos ugyanott rendel,mint az előző,akkor neki a számítógépben látnia kell,hogy mit szedtél előtte. Sőt,ha már fent van az EESZT-n ,akkor minden gyógyszeredet látja,úgyhogy valószínűleg ugyanazt írja fel.A hüvelygyulladás,vagy annak a kezelése nem befolyásolja a menstruációs ciklust,vagy azok tüneteit. Viszont,ha előző hónapban voltál beteg ( hányás,hasmenés, nátha, torokfájás, stb.),akkor maga a betegség, vagy az arra szedett gyógyszerek akadályozhatják a fogamzásgátló tabletta felszívódását és emiatt,akár enyhe hormonzavart is okozhat. Ettől, vagy egy terhességtől fájhat a melled is.
2020. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem az lehet,hogy nől? 20-22 eves koráig nőhet a női mell.
2020. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma megjott és el is múlt a fájdalom, nem tudom mi lehetett velem, remelem legkozelebb nem lesz ilyen kellemetlenseg, mindenesetre koszonom a válaszokat! :)
2020. jan. 4. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!