Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feszülnek a melleim, szúrkál...

Feszülnek a melleim, szúrkál a méhembe, fel vagyok fúvódva 3-om napja, és nem győzök pisilni járni. Mensimnek 10 nap múlva kéne megjönnie. De olyan mint ha azonnal megjönne. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Nem csíp a vizeletem.De a folyásom olyan fehér krémes,és sok van.De nem kellemetlen illatú.

Az exemmel (aki időközben szakított velem) 11 napja voltam együtt,és megszakítással védekeztünk.



2012. szept. 18. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes is de lehet bármi is, úgyhogy csak egy teszt tudja eldönteni.
2012. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tesztelni még korai
2012. szept. 18. 18:24
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálam is így kezdődött és most vagyok a 17.hétbe!

Tesztelni,majd nemvárt napján érdeme,mert akkor biztosabb,mert előbb nem mindenkinek mutatja ki.

Majd írd meg mi lett!

2012. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálam ez babát jelzett:)
2012. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A megszakításos módszer NEM VÉDEKEZÉS!! am meg majd a teszt kimutatja nekem is hamarabb mutatta csak akkor reggeli pisiből kell csinálni!
2012. szept. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3-as gratula a pocaklakóhoz!Legyen benne majd sok-sok örömöd :) Majd megírom az eredményt.Már én is nagyon kíváncsian várom mi lesz.

Tudom,hogy nem védekezés a megszakításos.Nem is ki oktatást kértem,csak tanácsot.Nem vagyok már én sem gyerek.

2012. szept. 19. 10:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Mikor tesztelsz?Várom, hogy írj!(és, hogy tudjam, hogy drukkoljak vagy inkább támogatást írjak:)3-as voltam.
2012. szept. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hétvégén már elvileg lehet ha jól számoltam,de legkésőbb hétfőn.

Nagyon remélem,hogy nem lesz pozitív a tesztem,mert hiába szeretnék én babát,egyedül nem hiszem hogy megtartanám :( A volt barátom elé meg ezzel állni,hát..Kb sokkot kapna,és elküldene a fenébe.

2012. szept. 19. 13:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Jajj Drága! Akkor azért drukkolok, hogy Most Még Ne legyen kisbabád, majd ha TE szeretnéd:)!
2012. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha így állnak a dolgok, akkor nem szívesen mondom, hogy nekem is így kezdődött, lényegében egy az egyben ezekkel a tünetekkel (plusz durva fáradékonyság), most vagyok a 26. hétben. Remélem ebben a helyzetben neked még nem ezt mutatja...
2012. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!