Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol valhat erzeketlenebbe a...

Mitol valhat erzeketlenebbe a csiklo? Huvelyfertozes, esetleg az arra kapott gyogyszerek befolyasolhatjak?

Figyelt kérdés

Gyulladt kulso nemi szervvel fordultam nogyogyaszhoz, aki a folyasom szine mennyisege alapjan bakterialis vaginozist sejtett, de kenetet nem vett. Kaptam ra dalacin huvelykremet, es bar a gyulladas es fajdalom mar a kezeles megkezdese elott elmult nagyjabol, elkezdtem a 7 napos kezelest. Kozben a kulso nemi szerveken eros viszketes, kipirosodas jelentkezett, ami gombat sejtet, ezert azt elkezdtem kenni batrafen kremmel, ami ugye gombaolo hatasu. A viszketes sokat javult, illetve dalacinbol is mar csak az utolso adag van hatra. Dalacin urulese soran egyebkent ugy tapasztaltam, h a tavozo krem kicsit ki is marja a kulso nemi szervet, szemeremajkakat, hubelynyilas kornyeken, tehat elbizonytalanodtam, h vajon a viszketes is az urulo krem miatt van-e vagy esetleg mellette gombas fertozesem lehet.

Lenyeg a lenyeg, ma mar nem birtam magammal es mivel nem fajdalmas mar a nemi szervem kornyeke, elkezdtem maszturbalni. Maskor kb 5 perc se kell, nagyon gyorsan elelvezek, most viszont mintha sokkal erzeketlenebb lett volna, nem is duzzadt meg ugy es nem is volt annyira kellemes erzes mint maskor, bar 10-15 perc utan most is sikerult elmemnem. Okozhatja-e az erzeketlenebbe valast bakterialis vaginozis, gomba vagy az alkalmazott gyogyszerek valamelyike (dalacin, batrafen)? Kicsit el vagyok keseredve, mert ossze nem hasonlithato erzes a korabbiakhoz kepest :(


2020. jan. 3. 16:30
 1/2 Tseppkoe válasza:
Mi a helyzet mostanság?
2020. dec. 15. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sziasztok :)

Sajnos én járok most hasonló cipőben nálam hasonló dolgok voltak a közelmúltban mint Nálad kérdező !

Érdeklődnék a további fejleményekről mindenki részéről … sajnos Énis eléggé kétségbe vagyok esve …

Visszatért valakinek az az igazi érzés mint előtte ?

Írjatok kérlek köszi :)

26 éves Nő

2023. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!