Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap együtt voltam a barátom...

Tegnap együtt voltam a barátommal és túl szűk voltam. Lehet emiatt ma egy kicsit rózsaszínes, barnás a papír miután megtörlöm?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy attól. Bár én csak akkor tapasztaltam ilyet amikor elvesztettem a szüzességem.

23/L

2010. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát ez már nem az első volt. kicsit ideges voltam tegnap este. lehet emiatt nem ment rendesen a dolog..
2010. júl. 21. 09:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Fel voltál rendesen izgulva? Kellően nedves voltál? Lehet kevés volt a nedved és amiatt fájt, kidörzsölte a párod a péniszével! Esetleg valami kisebb fertőzés vagy gomba? Akkor is előfordulhat. De szerintem inkább az első variáció.
2010. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát az elején volt gond a nedvességgel, de jobb lett. először eléggé fájt. valószínűleg akkor ez a gond...
2010. júl. 21. 10:51
 5/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Akkor tuti ez lehet a gond. :)

Kissé kellemetlen volt, ugye? Biztos kidörzsölt, és emiatt "vérezhetett" egy picikét. Nyugi, semmi baj. Legközelebb figyeljetek oda, hogy rendesen nedves legyél. Ha nem nedvesedsz könnyen, akkor sincs baj, arra a célra tökéletes a síkosító! Csak a lényeg, hogy ne okozzon kellemetlenséget az együttlét.

2010. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg hát ugye az idegességtől is lehet. Ha nem lazulsz el teljesen, akkor okozhat még kellemetlenséget a behatolás. Pláne ha nem sokszor voltál még fiúval. Előző voltam.
2010. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát a nedvességgel nem szokott probléma lenni:D

csak kicsit megijedtem..

köszi a válaszokat:)

2010. júl. 21. 11:19
 8/8 A kérdező kommentje:
most vettem észre, hogy picit nyálkás is...:S
2010. júl. 21. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!