Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma fogok menni nőgyógyászhoz...

Ma fogok menni nőgyógyászhoz a barátommal, még sosem voltam. Barátommal együtt bemehetek majd vagy hogy szokott lenni ez?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 13:45
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
En szerintem nem mehet be a baratod,de ha be is menne,szerintem cikinek erezned h a nogyogyasz ott vizsgal teged szetrakott labakkal felmesztelenul.En biztosan nem vinnem be a paromat.Mikor ultrahangra mesz,vagyis mikor kisbabat varsz,akkor be mehet a parod veled,h lassa a magzatot,de en mas esetben nem tanacsolnam,h be menjen veled.
2011. nov. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

értem

csak kicsit félek egyedül, meg épp ezért megyek mert terhes vagyok

2011. nov. 11. 14:06
 3/24 anonim ***** válasza:
Attól függ. Magánrendelésen minden további nélkül, hiszen Te fizetsz, tehát kérheted. Sztk-ban nem igazán szokták szeretni, bár van olyan orvos, akit nem zavar. Én csak terhesség alatt vittem be időnként a férjem, az első vizsgálat, amit látott eléggé megviselte. :) Mondjuk én is jobban érzem magam, ha megvár kint, vagy ha csak az uh-ra jön be.
2011. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

értem


köszi a válaszokat


de elsőre velem mit fog csinálni? mert mivel sose voltam és most is csak terhesség miatt vagyok.

2011. nov. 11. 14:29
 5/24 anonim ***** válasza:
38%

Hát azért nem terhesen kéne az ember lányának először nőgyógyászhoz mennie... :S Szűrésekre miért nem jártál?


Magándokinál több az esély, hogy bemehet a barátod, SZTK-ban nem valószínű.

2011. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%
Biztosan meg vizsgal kezzel is,ha meg soha nem voltal,meg nezi h zarva van e a mehszaj,azt hiszem,utanna pedig ultrahangal.Mikor vizsgal kezzel,akkor szerintem nem tul jo ha ott van a baratod is,legalabbis nekem ciki lenne,en amugy is nagyon szegyellos vagyok:)
2011. nov. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?



Én nem tanácsolom, hogy bemenjen veled, szerintem nem is engednék (bár szerintem ez függ attól is, hogy hány évesek vagytok). Az ultrahangra persze, de a sima vizsgálatra (és a szülésre sem) tanácsolnám a férfi jelenlétét.

Vele anno az első vizsgálatra bejött anyukám, a saját orvosához vitt, nem magánrendelésre, 16 voltam és néhány hónappal a szüzességem elvesztése után volt. Bár féltem a vizsgálattól így utólag mégis jobban örültem volna neki, ha egyedül vagyok benn.

2011. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Számíts kézi vizsgálatra, rákszűrésre és hüvelyi ultrahangra. Egyiktől se félj! Különben velem bent volt a férjem a szülésnél, mindkettőnknek - mindhármunknak - így volt jó és természetes. De int már írtam, a terhesség alatti vizsgálatoknál annyira nem kultiváltam a jelenlétét... Hány éves vagy egyébként? Örültök a babának?
2011. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egyedül menj be, a barátod meg majd várjon meg kint. És a terhességed örömhír vagy nem?
2011. nov. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
7%
Mindenképpen női dokihoz menj, és akkor a barátodnak és neked sem olyan ciki..
2011. nov. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!