Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Máshol is 3-4 hetet kell...

Máshol is 3-4 hetet kell várni, hogy fogadjanak nőgyógyászatra?

Figyelt kérdés

Minden évben 2x-3x elkapok valami gombát/fertőzést (pedig nagyon vigyázok).

Ez váratlanul szokott érni, egyik napról a másikra veszem észre.

A rendelőben mindig közlik, hogy csak 3 héttel későbbre van időpont (nagyrészt terhes anyukák várakoznak ultrahangra).

Felmerül bennem a kérdés?

Mi van ha 3 hét múlva annyira szétterjed a betegség, hogy meddő leszek, vagy más komolyabb bajom lesz? (Nem mindenki engedheti meg magának a magán orvost.)

Ezek 3-5 perces vizsgálatok, felírnak egy gyógyszer, utána nem megyek vissza háromnegyed évig.

Nem értem, hogy ez miért van így, szerintem ezek a fertőzések súlyos problémák.

Miért van ez így?

Nincs elég orvos?

Vagy minden nap több 100-an fordulnak, ilyen problémával orvoshoz egy rendelőn belül?

(Nálunk a nőgyógyász egy héten kétszer rendel, egy rendelés három órás.)


2020. jan. 3. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a rendelési idő rettenetesen kevés. Nyilván nincs elég orvos vagy pénz a fizetésére. Pesten ennél jobb a helyzet. Gombával, ha biztos vagy benne, hogy az, nem kell orvos, csak recept nélküli hüvelykúp.
2020. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk még többet is, pedig megyeszékhely. Szerintem amúgy nem 3 hét gomba/baktérium után lesz valaki meddő, nem reális a félelem.
2020. jan. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van a jobban felszerelt rendelőben (a másikba általában van egy héten belül időpont). Viszont ha akut eset, akkor elvileg rendelési időben odamehetsz, és kivárhatod a sorodat is, kötelesek ellátni.
2020. jan. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szegeden a klinikán csak ki kell várni a sort. Nem kell időpont. Volt olyan, hogy 10 perc után behívtak. Egyszer viszont ott ültem 4 órán át.
2020. jan. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!